Jump to content
Българският форум за музиканти

Съпорт-а


pantommind

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Съпорта според мен винаги е полезен.Най-малкото,че в БГ медиите са платени и най-лесния начин да станеш известен в средите,които искаш е да подгряваш на чужда банда,която събира поне десет пъти повече,от колкото ти можеш да събереш.Поне в БГ е така традицията.Всички големи фенове като трябва да помогнат на някоя БГ група си седят в къщи и пият ракия,докато за западните банди се вдигат и отиват да ги слушат.Това за договорите го подкрепям,защото като се знае черно на бяло как седят нещата,няма място за глупости от сорта"ама то не се събраха достатъчно хора" и тям подобни, защото в български клуб аз хубава реклама не съм видял.В такъв случай как може собственика да ти реже от парите,защото не си е направил труда да напечата 50-100 афиша и всички да знаят къде свири дадената банда.Така трябва да седят нещата,а докато не станат така трябва да се борим и да си държим на цената:)

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Иначе не,без договор не излизам да свиря дори и в клуб :read: !!!

Брей :) Не че нещо, ама... с такова самочувствие ще продължаваш да си пишеш по форуми и да не постигаш нищо, предполагам :) Човек трябва да прави компромиси, когато прохожда... и не само тогава!

 

Niilo

Земи едно листче и напиши неколко пъти

 

"Изтървах се"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-качествените концертни участия на които съм бил винаги са били като съпорт! Така че това винаги ме е радвало. Не съм бил в много известна група, че да свирим пред много публика и голяма сцена. Така че това винаги е много добър шанс за изява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

абе много зависи кой подгрявя6....и дали си достатъ4но намясто и подготвен та да те забележат...аз един път като бях на 18 подгрявах група епизод но просто не бехме на място в сравнение с тяхното до6ло е време да се мре ние изглеждахме като оркестър за стари гратски песни... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз също смятам, че съпорта на голяма банда е много важен за БГ бандите, НО!... при положение, че дадената БГ банда е стилово подбрана (както слава Богу беше с KoЯn и Dreadlockz), 'щото може би помните издънката с Аналгин на Soulfly и литрите слюнка, които отнесоха Звезди и Ко. Излагация Фънки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Имам чувството,че нещо при избора на съпорт в Бг куца...

На концерта на Сабат миналата година, например, беше избран Шеки....

Кажете ми , какво означава това : " Много сте тихи, бейбе! Нещо не ви чувам.... Или вие к'во, чекате дедо Ози, ли? Знаете ли кой съм аз, бейбе? А... Аз съм Шеки...."

Как може да си подгряващ на даден музикант или банда и след това публично да плюеш на самия концерт по същия?!?

И после Фънки ще казва: " Какво може да направи една млада банда на голям концерт? Как публиката ще я възприеме и хареса?...." Шеки сигугно е точно този немлад изпълнител, изключително представящ се и харесван даже...

Незнам какво да кажа........

Съпорта, според мен, много пъти не е на ниво! Имам предвид от Бг. А за това какъв трябва да е... Няма да пиша, вече няколко човека го написаха по-горе.

Редактирано от Stanislav_Vaniov_Stand
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не ти се случва, мани!

ми обикновено става некой гаф със съпорта у нас съм забелязал:Pили изобщо не се свири или е отношение от типа - дръннете 2 акорда и да ви нема :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството,че нещо при избора на съпорт в Бг куца...

На концерта на Сабат миналата година, например, беше избран Шеки....

Кажете ми , какво означава това : " Много сте тихи, бейбе! Нещо не ви чувам.... Или вие к'во, чекате дедо Ози, ли? Знаете ли кой съм аз, бейбе? А... Аз съм Шеки...."

Как може да си подгряващ на даден музикант или банда и след това публично да плюеш на самия концерт по същия?!?

И после Фънки ще казва: " Какво може да направи една млада банда на голям концерт? Как публиката ще я възприеме и хареса?...." Шеки сигугно е точно този немлад изпълнител, изключително представящ се и харесван даже...

Незнам какво да кажа........

Съпорта, според мен, много пъти не е на ниво! Имам предвид от Бг. А за това какъв трябва да е... Няма да пиша, вече няколко човека го написаха по-горе.

Виждам,че се дразниш на Шеки.И на мен не ми харесва особено стила на групата им,но не ги плюя.Вземи събери ти една група и пробвай да подгрееш някоя известна банда.Да те видим и тебе... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе не,без договор не излизам да свиря дори и в клуб :read: !!!

Брей ;) Не че нещо, ама... с такова самочувствие ще продължаваш да си пишеш по форуми и да не постигаш нищо, предполагам B) Човек трябва да прави компромиси, когато прохожда... и не само тогава!

Защо някои хора в този форум така добре им се отдава да пишат глупости...? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе не,без договор не излизам да свиря дори и в клуб :read: !!!

Брей :ph34r: Не че нещо, ама... с такова самочувствие ще продължаваш да си пишеш по форуми и да не постигаш нищо, предполагам :bravo: Човек трябва да прави компромиси, когато прохожда... и не само тогава!

Защо някои хора в този форум така добре им се отдава да пишат глупости...? :ph34r:

На кой бе? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове.... не съм много на вътре с нещата...... обаче поне мойта гледна точка е следната....... една група за да се правят на велики...... да искат собствени концерти......договори.......прочие трябва да има покритие това самочувствие :) Обаче дадени пичове не са ли толкова велики , че сичко това да се случва един вид от самосебе си...... нема ко да се правят на богове еми да си одят като пичо'е да си свирят като "Съпорт" на концерти на други банди и това е !!!!

 

Обаче сичко опира до това........ да има бира!

Па има ли бира сичко останало е "Простаааааааащина" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.