Jump to content
Българският форум за музиканти

Gilmour blues


DREAMMIND

Recommended Posts

Раздвижи се форумния джем и за да налея още малко бензин в огъня,пускам този трак, на който попаднах случайно в сайт за бектраци.

Това е бекинга.

Ето и моя опит. Според кодекса на джема, 1 тейк със грешки и всичко прилежащо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!!! :thumbs_up:

Нежната китара в Джема си!!! :music336:

И трака си го бива! Остане ли време, ще се пробвам и аз.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, много се радвам,че ви е харесало.

@NURI , благодаря ти ман, голям комплимент :godbless: , иначе работя по въпроса с вибратото, то е ключовото ,за да се направи "ръка" за блус. Все още не ми се получават нещата, както искам. Много рядко свиря на живо а съм забелязал ,че то най помага за напредъка с даден инструмент.

 

@kirilsat , давай ман, направи като мен, затваряш се в една стая с китарата и компютъра, слагаш табелка "Санитарен ден" да вратата и почваш джема. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kirilsat , давай ман, направи като мен, затваряш се в една стая с китарата и компютъра, слагаш табелка "Санитарен ден" да вратата и почваш джема. :virtuoz:

Така и направих набързичко! Последното ми за този уйкенд. :music336:

С благодарности към жената, че ме търпи още.... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не играх по кодекса на джема...от три тейка отрязах това което по-става и така..

http://www.4shared.com/audio/G60cQdmX/gilmour_blues-01.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой беше казал, че простите неща били най-трудни....

 

Мисля, че беше нещо от рода?! "Гениалните неща са прости, но не са лесни".... :rolleyes:

Толкова приятни за слушане и същевременно различни мелодии са се получили! Дали с повече /Tozi/ или с по-малко техника! :virtuoz:

Красота!!! :music:

Тракчето кефи и ще продължавам, да си играя с него!!! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно снощи попаднах на темата с трака, адски много ми хареса, семпъл и изчистен. Поздравления на всички за хубавото свирене.

Няколко думи за моят опит:

 

- Не съм си играл да настройвам звук, като чух парчето снощи в 1 часа и адски много ми се досвири и направо включих усилвателя.

- Не е записвано с микрофон а през симулираният изход на усилвателя (поради часовият диапазон), няма допълнителна обработка.

- Само един опит е, каквото е станало, пускам го барабар с грешките.

 

Gilmour Jam

 

Поздрави!!!

 

;) Марио B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодяря ви за хубавите сола върху този великолепен трак,супер яко се изкефих! :pray: :pray: :pray::godbless: :godbless: :godbless:

Винаги когато съм чувал блуса(баладата)съм усещал нивото на дадената група.Все ми се струва че бързите песни са по лесни за правене, а при блуса не се ли вложи душата на изпълнителя не се получава докосването до душата на слушателя! :hooray:

Редактирано от iliev.p
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марио пич пак си обадил подобаващо ;) хвала !

Инак Бате Мишо ша ме прощава , ма немаше как да не се обадя на тоз як трак!(барабар петко с мъжете!) ;)

Предвид часът... и това че ракията свърши и ми се доспа - доведе до това да е крайно минималистично ....не че от един момент на татък не си излях простотията ...

Ма квото е такова , се пак е джем, нема тейкове, нема миксиране особенно , джаста праста - да е истинска хипарията!

 

http://soundcloud.com/old_shetarhand/track-1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.