Jump to content
Българският форум за музиканти

искам съвет за трашарски ефекти за китара


yotzzo

Recommended Posts

Един мой приятел,който няма интернет иска следния съвет:Какъв процесор да си закупи на прилична цена.Стилът му е траш метал.Също така се интересува къде се продават.Аз не мога да му помогна,тъй като почти не ползвам ефекти и не мога да свиря метал.Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе за това дали си заслужава или не има доста изписано по тоя форум. Наскоро имаше тема за новия зуум - за него и аз останах с впечатление, че е добър.

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ това, щом свири траш метъл по-добре направо да си вземе един Metal Zone и да забрави за въпроса...

Редактирано от pampi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи му да разгледа в раизинг форс.там има много ефект4ета за по 100/200 лв.

или другия вариянт е един Behringer процесор.има много тежки дистари и може и сам да си ги нагласи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гласувам с 2-те ръце за метал зоната. макар че има доста изкуствено напомпани ниски с малко търпение се докарва брутален звук. и все пак определящо е в какво ще я включиш. определено не става в домашната стереоуредба или в компютъра :) виж в хубаво комбо си е друго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе за това дали си заслужава или не има доста изписано по тоя форум. Наскоро имаше тема за новия зуум - за него и аз останах с впечатление, че е добър.

аз за него говорех, а и съм пробвал такъв, струва 250-300лв май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DOD G7

има вграден грънч - точно за траш метъл - пърфект

и е по яко от метъл зон

чети темата за него

ДОД рулз! особено ако не можерш да си позволиш големия брат - Диджитек.

Аз имам дистър ФХ 69 на ДОД.. меко казано кърти ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.