Jump to content
Българският форум за музиканти

Washburn Wi14


flash_max

Recommended Posts

http://www.washburn.com/products/electrics/idol/wi14.aspx#

 

 

мислите ли ,4е си заслужава за парите си? и съжалявам за името на темата имам в предвид washburn

Редактирано от musicman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е много често задаван въпрос,искам да кажа .. ей таз китара става ли.. и прочие.

за тея пари амиго.. почти е все едно ква щще е марката,стига да ти е удобна, да те кефи как изглежда(най вече) и да няма дефекти.

Ако мислиш че не разбираш достатачно иди да я купиш с някой който разбира ..и така.Прабваш, слушаш, ако ти вдигне адреналина като я пипаш ТЯ е!!

пробвай и други китари в ценовия клас,може да усетиш тръпката и с тях.

:P

успех.

 

..............................

аз не бих си я купил...за ради формата най вече

 

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.washburn.com/products/electrics/idol/wi14.aspx#

 

 

мислите ли ,4е си заслужава за парите си? и съжалявам за името на темата имам в предвид washburn

Амиго, при положение че за следващите 5 години ако наистина избереш музиката, ще смениш пет китари горе долу, наистина няма значение чак толкоз..обаче един съвет уошбърн е хубава марка, особено акустичните ..но както всички хубави марки се излагат стабилно в нискобюджетните серии така и тя..( може би някои модели ибанци за изключение)...аз лично бих си закупил един скуайр за тази сума - просто в нискобюджетните китари седят по добре..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако цената е 250$, не си струва- втора ръка винаги изниква нещо по-добро за тази сума. НЕ СИ ВЗИМАЙ SQUIER

Редактирано от hypermusic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глей ся,китарата хваща погледа.Ако е добре на пипане я зимай и не му мисли...то вярно че напоследък пуснаха ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глей ся,китарата хваща погледа.Ако е добре на пипане я зимай и не му мисли...то вярно че напоследък пуснаха тия Уошбърни по-евтино,ама да ти кажа,ако е Оки-..

Скуайър'ите не са лоши,ама да не си земеш някой страт-те са гадни-виж някоя с 2ни адаптри и върши раота;)

ае :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Squire-те има и добри попадения, ама като цяло и аз не съм им фен. Удобни са обаче.

Най-важно е според мен една китара да ти е удобна, пробвай на пипане как е, ако ти харесва супер, иначе ще ти пречи на свиренето. Друго, за което трябва да внимаваш дали е сносна бройката - прагчета, гриф, врътки, изработката като цяло. Аз гледах едни Washburn, но друг модел, малко по-скъп и по някои прагчета имаше лепило излязло(ама много). Ако ти се свири жица, гледай тялото да е по-тежичко, въпреки че и това е малко субективно, щото оня ден свирих на един Jackson(много добър, не от тея дето са тука) и телцето беше леко.

Или направо си взимай нещо яко втора ръка и от тук нататък събирай за един хубав усилвател(Рандал примерно :blink: ). Е това е от мен :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЕа! значи не съм съгласен че .... ала бала една ценова листа значи вси1чките са един дол дренки... НЕ Е ТАКА! най-малкото поради простата причина че всяка марка си има различен стил...звук и тн.

давам пример . фендерския радиус на грифа е 9-1/2 докато примерно на Уошбърн е 10 дори 11...

1 Скуаиера е удобен за ритъм свирене и не толкова за арпежиране.. докато на този модел Уошбърн грифа му е много по плосък и широк...

2. едната китара е с 3 сингъл коила.. докато другата е с 2 хъмбъкъра.. Е!?

Тогава за кво си говорим кво е общото. ???!! Човека сам треа си решио дали му е удобен този тип китара.. иначе си е къртеща марка.. все пак всичко опира до вкуса... китарите не са еднакви въпреки че са в един ценопви клас.. всяка марка си има индивидуалностите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

flash_max нека и аз да се намеся в темата ;)

... за разлика от тези, които са писали по темата, аз свиря точно с тази китара (Washburn Wi14)

... взех я април 2005 от Фактор във Варна за 280лв

За тези пари е перфектната китара :metalist:

Грифа е супер тънък и страшно удобен

Влязох просто да разгледам в магазина и я взех да я пробвам

... направо ми заспа в ръцете ;)

Така една седмица по-късно при следващата командировка във Варна вече бях собственик :)

Ако искаш можеш да чуеш и видиш някои нещица съм качил в Гугълската поща :) (търси solo5) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм пробвал точно тази във Фактор.. ;-) ае да не се обиждаме.. постоянен клиент съм им :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм пробвал точно тази във Фактор.. ;-) ае да не се обиждаме.. постоянен клиент съм им :lol:

само не разбрах къде съм те обидил

аз не казвам че не си постоянен клиент на Фактор

а че не свириш с такава китара

... а това че си я пробвал е съвсем различно нещо

хайде наздраве и не го взимай толкова навътре :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.