Jump to content
Българският форум за музиканти

Кубе Fender 15R - проблем


Recommended Posts

Дойде му реда и на мойто кубенце - при включване изпращя здраво и продължително и....умря.

Какво се прави сега - нямам идея какво му е, ползвал съм го 5 години най-предазливо, но му дойде времето май.

Къде евентуално ремонтират такива, знае ли някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ще да е да споделиш населено място за да може да ти се даде адекватен отговор :)

 

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тази схема в ръка във всеки сервиз за аудио техника ще ти свършат работата. Ремонтът е и по силите на напреднал любител. Вероятно проблемът е тръгнал от крайното стъпало TDA2050 и ще ти е необходим и късмет да не се натъкнеш на менте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... във всеки сервиз за аудио техника...

 

Например кой сервиз имаш предвид? :)

Иначе четох наскоро дето имаше една тема за смяната на интегралната схема, но не си е работа да запоявам и да разпоявам сам.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е сложно, точно по същата схема се ориентирах и аз и си я смених сам. Все пак ако наистина не ти се занимава, и аз бих ти препоръчал (Parni_Valjak).

Ако срещнеш проблеми с намирането на интегралата - пиши ми, аз си взех повече за всеки случаи :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема при мен се оказа съвсем тривиален, но въпреки това според мен по-добре е човек да не пипа сам, когато не е уверен в дадена област.

Обърнах се вече към Parni_Valjak и сега всичко е наред.

Специални благодарности към него за любезното отношение и отделеното внимание! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.