Jump to content
Българският форум за музиканти

Funkaround- Live @ RadioVarna


Recommended Posts

На 28 май, събота, предаването “45 оборота в минута” се излъчи на живо от Концертното студио на Радио Варна. Специални гости с изпълнения на живо бяха музикантите от младата варненска фънк-рок група Funkaround, а към тях с музикална фънк/соул/джаз селекция изцяло от грамофонни плочи се присъедини и водещият на предаването – Добромир Мързов-Soulmate.

 

Ето няколко парчета от участието ни в предаването “45 оборота в минута” : http://soundcloud.com/funkaround/sets/funkaround-live-radiovarna

 

Имаме още доста работа по перфектното изпипване на нещата, както ще си проличи, но все пак бих се радвал да чуя мнения . Имах няколко издънки, но това са рисковете на живото предаване :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: Много се кефя! Вече сте ми от любимите съвременни Бг банди, каквото и да значи това.

Пожелавам ви много успехи, не спирайте!

Ае! Чекаме ви у шопско с нетръпение! :cheers2::rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко! :thumbs_up: Особено ме изкефи смяната на гуув на първото парче от суинги към пънкарската "No Doubt"-тип част. Китарата е трепач откъм саунд, партия и изпълнение. Може и мааалко по-суинги според мен. ;) Единствената ми критика е към вокалите - нищо не разбрах от текстовете. От време на време хващам по някоя дума. Защо не помислите за български текст?

 

Thanks for sharing, парчетата са про, няма спор! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, освен тебе нЕкой дали ни чЕка там, ама ше вземем да дойдем :cheers2:

 

 

Ми освен че сте супер, да ти кажа чакаме Ви. И ние в шопско харесваме хубава музика.

P.S. И мен най ме изкефи последното парче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря, за отделеното време и за мотивиращите думи :thx:

 

Яко! :thumbs_up: Особено ме изкефи смяната на гуув на първото парче от суинги към пънкарската "No Doubt"-тип част. Китарата е трепач откъм саунд, партия и изпълнение. Може и мааалко по-суинги според мен. ;) Единствената ми критика е към вокалите - нищо не разбрах от текстовете. От време на време хващам по някоя дума. Защо не помислите за български текст?

 

Благодаря ти, за съществените забележки. За Бг текста- мислим го , но не ни се получава много успешно засега. И може би тук е мястото да разясня че, едното парче е без текст и не е на английски :lol:, а на измислен език.

За "по- суинги " китара- и аз искам да е така, само трябва да поработя по въпроса и да го овладея достатъчно(само дето никога не се упражнявам ).

Също бих искал да станем малко по категорични в ритмично отношение- нещо, което чух едва сега , когато ни записаха концерта.

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.