Jump to content
Българският форум за музиканти

Новата ми песен :)


Recommended Posts

208754_115457115200108_115249138554239_131786_5558696_n.jpg

 

Проекта се казва BREAKOUT, а парчето INSIDE.

Приятно слушане и благодаря за отделеното време notworthy.gif

BREAKOUT - INSIDE

 

p.s. - аз пея icon_shithappens.gif

 

Ето линк към фейсбука ни : http://www.facebook....fficialBreakout

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,много свежо парче, много пауър.

Тъкмо слушам Come around sundown на KOL и се изкефих ,че и тук се правят такива парчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау! Браво, страхотно е! Това е едно от първите парчета, които слушам, правени от хора от форума. СУпер е, направо кърти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много приятно парче! Кога да чакаме следващото? :thumbs_up::rockon:

Редактирано от yordaniy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Поздравления! Лично на мен ми правят впечатление две неща:

1. Вокалът пее добре, но се опитва да вкарва някаква емоция (така да го наречем) и звучи не убедително и самият глас е нестабилен особено на куплетите. И има няколко фалшиви места...

2. Целият звук е малко "постен" така да го наречем. В такива парчета съм свикнал китарите и барабаните да ми откъсват главата, а тук си ги слушам спокойно.

 

Всичко това го казвам само за добро. Оти у тоо оркестър има ного леб!!! Само да се пипнат някои неща и е перфектно. Но това е мое мнение де.

 

Действайте. Чакам следващите песни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокала....съм аз хахаха :) Иначе мерси за забележките, идеята е да става по-хубаво, така че ги ценя :) Истината е, че искахме да звучи по-натурално, и нарочно не съм препявал някои места. Реално - това, което се чува е и ефекта, който умишлено сме търсили :) Благодаря за мненията, с тяхна помощ ще разберем какво да правим в следващите записи cheers.gif

 

п.с. Марти - мн съм зле и вместо "+", цъкнах "-" на мнението ти icon_shithappens.gif докато го коригираме, да знаеш, че не е нарочно :D

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата пичове парчето е къртач.Като цяло положителното ми мнение е 98%.Но както се казва "На вкус и цвет товаришч нет!!!"

На мен ми се струва малко дълъг бриджа преди втория куплет,както и подложката на първата част на солото,както и с уа педала е прекалил колегата нещо.

Публикувай и текста ако не е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:punk_guitar: Много добре е станало. Поздрави за добре свършената работа. Единствено ми се струва, че вокала е малко по-силен в куплетите.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.