Jump to content
Българският форум за музиканти

Официалният форум на Gp


the_gorer

Recommended Posts

отвсякъде рулира, ако не бях в БГ щях да се чудя как такива като Гошо от Почивка и Дражето са се изградили като такива формени олигофрени, затъпяли до максимум :D

 

едит: между другото ако случайно се пропуснали Печени Момчета - Супер Гот Ми е - задължително го чуйте, също е много стабилно парче. също и Гангстера - Рапът е магия :):):)

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега си ги преслушах всичките от тези култови герои и определено Печени Момчета са ми фаворити........ това е нечовешко просто :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хиляден път обяснявам, че GP няма нищо общо нито с Дражето, нито с "Търново картел", нито с "Печени момчета" и прочее олигофрени.

Става дума за абсолютно различни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале... B)

 

Вчера чух за първи път тази невероятна музика, но ужасно ми се спеше и не можах да споделя колко съм ""очарован"". Какъв талант. Какво чудо B)

 

Иначе квартал "Почивка" не съществува. Има спирка "Почивка", а квартала се нарича "Бриз" (местност Св.Никола). Кварталът е основно застроен с нови блокчета и малко не ми се вързват с тази старa дървена дограма която се вижда по снимките, но може и да има и такива постройки. Така и не успях опозная този квартал като хората.

 

едит: Ето на какво попаднах :)

 

Официален сайт на Гошко от Почивка: http://gpsite.tk/

 

Гошко от Почивка във Wikipedia: http://bg.wikipedia.org/wiki/GP

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът е як- на него GP и другите артисти от "Змей рекърдс" разкриват лицата си за пръв път пред широката аудитория.

Не знам дали има квартал "Почивка", не познавам Варна, но предполагам, че е близо до некъф друг квартал "Възраждане", защото тази местност се споменава в над 10 техни парчета.

Цялата хава с GP е на бъзик, а ако не беше силният му източен акцент и лоша постановка на гласа, мисля, че нещата му щяха да звучат доста по-добре от тези на Мишо Шамара и другите български хип-хопъри.

 

Скиви ква рима:

 

Източна част,

Жоро Пи е пак със вас.

Може да съм луд,

но не съм капут

като Робин Худ.

Чу ли, темерут?

В Шеруудската гора

пушиме от най-яката трева.

Жорко е отворко,

Разбра ли, мухоморко?

Ще те наблюдавам зорко.

Чу ли ме, змиорко?

Тежко ти и горко,

ако се ебаваш с Жорко.

 

Или

 

Много аз ги моля

да изиграят свойта роля

Тези секси сладурани

искат да са добре ебани

От "Възраждане" ли са? Едва ли.

Там има само чували заспали.

Грозновати, дебелати -

да ги ринеш със лопати.

 

Кърти миффкочи. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възраждане е съвсем близо до Владиславово и двата квартала са бая далече от Почивка/Бриз - направо на срещуположният край на Варна :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.