Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer C1 studio condenser microphone


Recommended Posts

Колеги,въоръжен съм със звукова карта m-audio delta 1010lt,имам и миксер с фантомно захранване.Смятам да записвам

вокал у дома и за целта съм се спрял на този микрофон: http://eshop.bg-audio.com/Studijni-Mikrofoni/Behringer-C-1.html Изборът ми се дължи на финансовото ограничение,а питането ми е дали с тази налична техника и този микрофон мога

да постигна задоволително качество,да речем 4-5 по шестобалната система :) Благодаря ви предварително за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! С тази налична техника и този микрофон можеш 

да постигнеш задоволително качество,да речем 4-5/дори и повече/по шестобалната система.Успех!  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се бях спрял на този бюджетен микрофон, по финансови причини пак. И поне по ревюта в нета и спецификации никак не изглеждаше зле. И защо говоря в минало време ли? Ами след като в началото на януари го поръчах от бг аудио, още не са ми го пратили. Един път им се обаждах - Ще ви го пратим утре. Да ама не... Звъня пак - Амии неможахме да го пратим, утре вече го пращаме. Пак не... 3-тият път - Изчерпали са се бройките, след 4 дена пристига доставка и ви го пращаме. Звъня след седмица - Амии още не сме правили поръчка, до 1 седмица ще направим. Звъня след 2 седмици, човека хич не ме помни - Ами то правихме разчистване на склада, ще проверим дали има налични бройки и ще ви се обадим ако има и ще ви го пратим.

Та аз още си чакам микрофона, писна ми да звъня, токувиж ти ако поръчаш сега, няколко месеца след мене, ще дойде твоя преди моя. И така, ако го вземеш микрофона, похвали се дали те кефи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.