Jump to content
Българският форум за музиканти

Рязане на пластмаса - пикгард Пловдив къде


Recommended Posts

Здравейте! Къде в Пловдив могат да ми изрежат пластмаса за пикгард с лазер и да имат и материал при тях.

Правя една китара Хонер и пластмасата е пукната и износена.

Благодаря ви!

 

 

Дими

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ето от тук материал МикроАСУ

 

За лазер има един на Авксентий Велешки от страната на сточна гара, където са наредени сексшоп, магазин за дограма, аудио сервиз и т.н. :) Там обаче не знам как стои въпроса с чертежа.

 

Има и едни до хотел Родопи, които обаче искат чертеж на autocad...

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз щях да си режа мисля че тук ставаше работата и имаха плексиглас. Пластмаса не знам дали имат. Иначе имат лазер и CNC рутер и мисля че ги бях питал за фрезер да направят скосяване под 45°. Все пак звънни да питаш. http://gravastudio.eu/ А тук продават плексигласи и пластмаси, но не знам дали режат парчета geko.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Материал можеш да намериш в "Partners"- намира се от южната стране на моста на Герджика вдясно (преди вулканизатора), срещу "Викиват". Рязането е малко по- сложно, зависи дали имаш векторен чертеж на пикгарда или ще се копира по някакъв начин. Какво представлява пикгарда? Ако можеш качи снимки. За лазерно рязане или друг вид CNC обработка ще ти трябва векторен чертеж. Има една фирма за реклами, която се намира зад бившата "Техническа книжарница", чувам много добри отзиви за тях, но не ми остава време да отида до там, ако искаш- питай там за рязането и върни информация тук, ще ти бъда благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.