Jump to content
Българският форум за музиканти

Открадната китара...


Zlatanov

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги,

в нощта на 5.05 срещу 6.05.2011г. е изчезнала китарата ми Ibanez RG350dx-wh(бяла) от репетиционната в Казанлък...

Сериен номер: 060614982

Отличителни белези: отчупено парче дърво отзад - до женския жак, обелена боя отдясно до тремолото, ръжда по адаптерите и болтовете...

Ако случайно някой от вас попадне на нея, нека ми пише... :(

 

Поздрави,

Иван Златанов

0883394353 - 0895032372

Редактирано от Zlatanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното в случая е, че от всички неща там (барабани, 2 баса, 3 китари, пауър миксер, колони, кубета, ефекти) липсва само китарата, която е най-скъпа като себестойност, като изключим барабаните...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи някой може да си я е "взел" за лична употреба. :angry:

Дано съвестта го изяде и да не може да я погледне даже...

Дръж ни в крачка с това как ще се развият събитията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее и в Казанлък ли почнаха да се крадът китари, тцтцтц... Ръцете да им изсъхнат. А репетиционната сте я намерили разбита ли, как е станало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми официалната версия е, че е влизано през прозореца, някой е забравил да му сложи райбера, уж... Но има прекалено много нелогични неща в момента се изясняват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, незнам дали си викал полиция, но от това също има ползза. На мене ми откраднаха китара малко преди нова година. Извиках полиция, те записаха и днес ми се обадиха ,утре да отида с документите на китарата в районното. А дано да са я намерили.

Дано и твойта и всички останали откраднати китари да се намерят !!!!

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Послушай колегата от предния пост,може да имаш късмет,да ти открият китарата,когато най малко се надяваш те тогава се справят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.