Jump to content
Българският форум за музиканти

EMG James Hetfield signature


Recommended Posts

http://www.emgpickups.com/products/category/148/1

 

Интересно :) Предстои да разберем дали ни пробутват украсен EMG 81, или папа Хет наистина е замислил нещо. Не обичам активните адаптери, но Джеймс не може да се лъже ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако примерно сравняваме сигначърите на Закк Уайлд и на Кери Кинг, то тия на Кери имат преамп система,а от тия на Закк "файда нема" защото май са обикновен комплект 81 и 85.Може в тези на Джеймс и да има някой преамп,въпреки че солира на 2 песни по 30 секунди от целия сет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно :) Предстои да разберем дали ни пробутват украсен EMG 81, или папа Хет наистина е замислил нещо. Не обичам активните адаптери, но Джеймс не може да се лъже ;)

Наистина е замислил да натрупа някоя кинта май.Не съм забравил още бащинските призиви на Sonisphere.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ,200 пъти каза The Metallica Family :hysterical:

От вчера свиря с EMG-та, оказах се по-приятно изненадан отколкото очаквах,но ако става дума за Джеймс...нека си сложи Gibson 500T и 496R :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сравняваме сигначърите на Закк Уайлд и на Кери Кинг, то тия на Кери имат преамп система,а от тия на Закк "файда нема" защото май са обикновен комплект 81 и 85

Точно така ;) Поне и аз съм на това мнение. Пак по мое мнение-*бати продажниците, какво са се хванали всички да си правят sig. pickups :thumbdown: После, след проба, виждаш, че са му сложили буустър и други такива и още 50$, че пише името на... Пълни глупости :thumbdown:

:offtopic-001: Същото стана и с SD Blackouts, направиха един хубав адаптер, веднага почнаха да вадят после "разновидности" :thumbdown: Ако някой съфорумник металикахолик се сдобие с тези адаптерчета няма да е лошо да сподели мнение :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ако става въпрос Zakk Wylde сета до скоро беше по-евтин като сет, отколкото ако си купиш отделно два адаптера....в момента единичните май малко са паднали и цените са изравнени.

 

За на Кери сета е пък е съвсем малко оскъпяването спрямо всички елементи поотделно, така че за 50$ е смешно да се говори.

 

JH сета най-вероятно е различен единствено с външния вид и с това, че е 81/60, какъвто нямаше досега. Едва ли ще си позволят да изменят характерното в самите адаптери.

 

Аз лично съм фен и на EMG и нa JH, така че ако са на разумна цена с кеф бих си ги купил :)

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lord Shredulous, дефинирай ''обикновен комплект'', ако може

 

http://www.emgpickups.com/products/category/6/1

Aдаптер + wiring системата

никакви преампове,афтърбърнъри,стоманени полюси към него.

 

Между другото някой ползвал ли е единичните EMG? Изглеждат интересни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно, че не е уточнено точно какво представляват адаптерите. Пише, че уж са по-различни от стандартния 81/60 сет, ама не пише каква точно е промяната, което е леко странно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетът на Zakk са си просто 81/85, затова не разбирам за каквъ сигничър говорим при него, дано да не направят така и с JH, тъй като и аз предполягам, че ще ги напудрят визуално и вероятно ще е нестандартен като комбинация сет. Аз когато си взех адаптери 81/85 отделно бяха по-евтини от сета на Zakk, факт, купих ги от Австрия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сетът на Zakk са си просто 81/85, затова не разбирам за каквъ сигничър говорим при него,

Комбинацията между двата адаптера 81/85 е сигничъра. :) и т.н. дребни разлики в потовете.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сетът на Zakk са си просто 81/85, затова не разбирам за каквъ сигничър говорим при него, дано да не направят така и с JH, тъй като и аз предполягам, че ще ги напудрят визуално и вероятно ще е нестандартен като комбинация сет. Аз когато си взех адаптери 81/85 отделно бяха по-евтини от сета на Zakk, факт, купих ги от Австрия.

 

То и сигначър китарите са си просто нормални спецификации на отделните компоненти, но в комбинация предпочитана от артиста. Mалко неща са напълно уникални.

 

За цената е възможно, не претендирам за всеобхватност. Аз говоря за цени единствено от thomann.de

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@EamechaniX Това го разбирам, аз обаче заради други изпълнители си взех тази комбинация, после видях, че има сет на Zakk с тези адаптери и ми стана мноогоо :hysterical: като видях, че са същите, че и по-скъпи и при положение, че тази комбинация я е имало и преди се издразних, че само защото са на брадатия са по-скъпи :thumbdown:

@Yves, точно затова, заради тези спесификации си мислих, че ще има нещо по-така при Zakk, ама няма :)

Като си вземе някой тези адаптери да се изфука задълже :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам ZW set, отделно от него имам 81, ЕМГ СА, ЕМГ С.Зак Уайлд или не, 81 си е 81.При JH сета пише че адптерите са нови по звук.

 

Иначе някой питаше за синглите:

ЕМГ СА - алнико магнит, по-силен аутпут от ЕМГ С, повече ниски и високи.Хубав сингъл звук комбиниран с възможността да ползваш дълъг кабел до ампа(все пак са активни).Гилмор не може да се е излъгал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.