Jump to content
Българският форум за музиканти

Блус Запис


Recommended Posts

http://www.cmusicforum.com/dimitar/BluesTweedTubeHalls.mp3

 

:unsure:

 

какво мислите?

как е саунда....?!

 

Китарата е записана с АМТ "Tweed Sound"- Fender Simulaciq + "Tube halls" Tube with Real Tube Reverb, Delay, Chorus.... effects

 

Директно в СаундКартата

 

 

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си Fender Strat и тури 13-ки е извода :unsure: joke-а настрана ама с тези ефекти блуса ше звучи трепач;):unsure::(

 

Иначе бих разкарал коруса и бих смъкнал около 80- 130 Хц, както и около 2-2.5КХц за китарата специалн'у'... че ми из-piercy ушит'и' (въпреки че съм с "тапички", ако и вече да са спешъл "closed" type такива от Коледа насам -мноо як саунд вадят бтв).

 

абе АМТ си упрафляват, както съм казал още отдавна...! :(:headbang:

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си Fender Strat и тури 13-ки е извода ;) joke-а настрана ама с тези ефекти блуса ше звучи трепач;):unsure::(

 

Иначе бих разкарал коруса и бих смъкнал около 80- 130 Хц, както и около 2-2.5КХц за китарата специалн'у'... че ми из-piercy ушит'и' (въпреки че съм с "тапички", ако и вече да са спешъл "closed" type такива от Коледа насам -мноо як саунд вадят бтв).

 

абе АМТ си упрафляват, както съм казал още отдавна...! :unsure::(

Мерси ;)

 

ама хорус няма !

просто ефекта има и хорус в него ;) "Тубе Халс"

 

И питах за целия саунд

 

 

п.с.

...дам малко реже китарата ахах :headbang: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е начи щом няма корус дефинитивно доста режее китарата :unsure:

Ми добре си звучи ама пак бих му смъкнал баса на целия микс и компресията на ка'ц'ата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е начи щом няма корус дефинитивно доста режее китарата :unsure:

Ми добре си звучи ама пак бих му смъкнал баса на целия микс и компресията на ка'ц'ата.

Ама по принцип ...

или щото е блус :green:

 

да не се окаже че усилвам ниските щото не ги чувам......

 

за ниските

 

просто ме кефеше че най после чувам бас

и съм го усилил Бас-китарата де

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък мнохо ми харесва саунда....направо си ме кефи..

 

За намаляване на бас и дума не може да става...тогава нищо няма да излезе.. :godbless:

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене ми харесва ефекта,може би малко мътен ми се вижда,ама малко,аз бих го изцъклил съвсем леко, a иначе и аз мисля,че тря'а да направиш касата малко по-натурална,а не напудрена и малко да намалиш баса...Ама много малко - да кажем от 1-2 dB най-много.Ина1че мога да кажа,че толкова взискателно на т'ва малко миксче само защото свириш с много яко чувство...И просто не може да не се търси перфектното:godbless:))

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене ми харесва ефекта,може би малко мътен ми се вижда,ама малко,аз бих го изцъклил съвсем леко, a иначе и аз мисля,че тря'а да направиш касата малко по-натурална,а не напудрена и малко да намалиш баса...Ама много малко - да кажем от 1-2 dB най-много.Ина1че мога да кажа,че толкова взискателно на т'ва малко миксче само защото свириш с много яко чувство...И просто не може да не се търси перфектното:godbless:))

Точно това визирам и аз! It's Blues в крайна сметка !! :D :D

:godbless::godbless: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене ми харесва ефекта,може би малко мътен ми се вижда,ама малко,аз бих го изцъклил съвсем леко, a иначе и аз мисля,че тря'а да направиш касата малко по-натурална,а не напудрена и малко да намалиш баса...Ама много малко - да кажем от 1-2 dB най-много.Ина1че мога да кажа,че толкова взискателно на т'ва малко миксче само защото свириш с много яко чувство...И просто не може да не се търси перфектното:godbless:))

:godbless: :inlove:

 

Къде си бе братко!

 

Мерси за словата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.