Jump to content
Българският форум за музиканти

Комбо за китара в завършен вид


Recommended Posts

Здравей, кубето изглежда супер, но не мога да разбера защо си му сложил това маршалско лого?

 

ПС: тия 7 вата лампова мощност не са ли много малко за тия две 12"-ки?

 

Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления :) добре се е получило.

Имам и малко градивна критика:

1.Това маршалско лого хич не ми харесва и на мен.А и на задния панел пише маршал.Така изглезда като менте на маршал, а не къстъм усилвател.

2.Страничните дръжки са все още наобратно.По-дългата изрезка е за нагоре - за да не убива на ръката като се носи.

3.Защо има хем странични дръжки, хем и дръжка отгоре?

4.Тези модули отгоре не пречат ли на поставянето на други неща върху комбото?

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля,че изглежда добре.

Само дай малко разяснения.

Виждам 2 крайни лампи-сигурно е повече от 7 вата.

Всичките ли копчета отпред са действащи?

Отгоре това ефекти ли са?

Редактирано от lyubohar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер готино се е получило, само тия маршъли ме объркват тотално. е, вероятно шасито просто е взето от друг амп, ама колко е по-яко да изтупаш собственото си име вместо маршал :)

а футсуич за ефектите има ли? а аз миди управление мислил ли си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кубето е върха, направо онемях, определено трябва да продължиш с производството на кубета, задължително обаче си измисли свое лого, ценителите на къстъм-кубета точно това искат-твоето собствено лого и бранд.Ако искаш пиши ми веднага на лична да спазарим кубето, искам да ти го купя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Nikifena

 

Здрасти,благодаря.

Ами,имах това лого,а и схемата е на Маршал 18 , но не е късно да поставя мое лого.

Схемата е за 18 W, но трафовете са от MV3, така че и аз не знам в момента каква мощност е, но усилването на 1/4 и в стаята не може да се стои вече.Говорителите са с превключвател, може и двата може и поотделно да работят, втория го сложих за повечко високи, че на чиста китара този модел Селестчън ми се стори малко приглушен.

 

@liquid_death

Благодаря за поздравленията и за критиката.

Дръжките така си останаха от началото и вече е малко късно,на мене ми бяха по удобни така.Логото не е късно да се махне,но виж отзад е лепенка и...

Горната дръжка и тя наистина май става излишна, а и е твърде тежък за носене така.

Копчетата на модулите стърчат 1-2 мм. Ще опитам да се скъсят и да се скрият надолу.

Колебая се между кречета или колелца.

 

@lyubohar

Благодаря.

Схемата е за 18 W, но трафовете са от MV3, така че и аз не знам в момента каква мощност е, но усилването на 1/4 и в стаята не може да се стои вече.Говорителите са с превключвател, може и двата може и поотделно да работят, втория го сложих за повечко високи, тъй като на чиста китара този модел Селестчън ми се стори малко приглушен.

Копчетата отпред няколко все още не са действащи,тъй като тъй като има още ефекти,които могат да се поставят. Да,горе модулите са ефекти,вече действащи,изведох една евробукса за свързване на педалиера,отдолу на шасито е и не се вижда в момента.

 

@Fallenblood

Благодаря.Не,шасито го изработвах аз. Надписите отзад и отпред на панелите са стикери които проектирах с Corel Draw.Да, не е късно да си измисля лого,ако не,на втория усилвател :)

Да,изведох една евробукса за свързване на педалиера,отдолу на шасито е и не се вижда в момента.

 

@metalistat

Благодаря за думите.Действително ще трябва да обмисля свое лого.Тъй като този ми е първия, не съм се му се нарадвал все още и ако реша да го продавам, ще е малко по-късно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ако и електрическата част ти е толкова добра, колкото външния дизайн, просто си невероятен! Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Колебая се между кречета или колелца.

Колелца разбира се!!! По-профи е :) , а иначе поздравления за положения труд! Сигурен съм, че резултата е впечатляващ! Поздрави! Огнян!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.