Jump to content
Българският форум за музиканти

Палки


Recommended Posts

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз ползвам Vic Firth, ма не съм тоооолкова безкрайно впечатлен, а също така и Nova, който са повече от половината по-евтини, пасват ми и си свиря без проблем ;)

:):):);) Наздраве.Вече сме двама.Само не трябва да издаваме колко струват,че няма да има за нас. ;) Тия направо ме убиха с тия палки,като ми казаха цената и си дадох всичките джобни,даже не ми останаха 1,50лв. за маршрутка и се прибирах с трамвай и рейс. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 от 10 чифта палки про-марк са криви, поне от тези, които се предлагат в милата ни родина. Скъсвам им нервите на тия в магазина, докато си избера няколко, които поне малко да стават.

:) Ами предполагам 4е са менте щом са криви защото вси4ко при изработката

 

на този вид палки се проверява на компиутър.

 

/Неизкам да защитавам фирмата щот Promark неми плащат затова/

 

Спомням си 4е по-рано в Бургас до "краставицата" продаваха Зилджан-палки

 

голяма радост,после разбрахме 4е им пляскат по една емлема на Зилджан и

 

готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Vic Firth, ма не съм тоооолкова безкрайно впечатлен, а също така и Nova, който са повече от половината по-евтини, пасват ми и си свиря без проблем :)

:happy::blink::cheers::beer: Наздраве.Вече сме двама.Само не трябва да издаваме колко струват,че няма да има за нас. :D Тия направо ме убиха с тия палки,като ми казаха цената и си дадох всичките джобни,даже не ми останаха 1,50лв. за маршрутка и се прибирах с трамвай и рейс. :blink:

А кви са по народност тея палки, имаш ли представа? Аз записвах и с двата вида и да си призная, не видях голяма разлика или дори Новата по-ми бяха удобни. Знам ли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nova бе, Nova ;)

 

Верно ли нямаш "ю" на компютъра си? Чакай бе, това е невъзможно...?

юююююююююююююююююююююююююююююю

 

ура!!!! ;););) мерси Danny47

 

 

 

Nova-по "народност" ;) са американски правят ги в Бостън- линя на VicFirth company.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно.Нова се правят по лиценз на Вик Фирт,даже мисля че ги правят в същите заводи,но не съм сигурен.Един път като търсих,нещо Вик Фирт и ми излязаха някакви безбожно ефтини палки и се оказа че са нова,просто в мрежата като ги продават на заглавието пишат Вик Фирт.Аз за първи път се срещнах с Нова в Германия и дадох 7,5 евро за един чифр,който беше 7А с пластмасови топчета.Тях ги използвах само за блус,защото бяха специални и то само на концерт(по клубовете най-вече,където не се изисква сила;)) и ми издържаха около година,което си е своеобразен рекорд за моята личност. ;) Сега ни остава само да се надяваме да останат на същата цена и да не се изчерпат скоро. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две три години Митко Димитров беше донесъл един чувал палки Nova от щатите и ги продаваше тука...готини палки са вярно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

В този ред на мисли,някой да е чувал/виждал/пробвал Vanwood(или може би Uanwood???) ???Миналата седмица един приятел ми ги донесе от Кралството...типични рок/метъл палки,малко по дебели от ползваните от мен ProMark,но пък неочаквано удобни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Ми.....Vanwood са !

 

T'ва е под-контракторска фирма на Zildjian и фирмата се води американска! Като прави палки-евтениики.

Има двама скандинавски спонсора Noel van Eersel и Elwin "Hellwin” Molenaar които както се сещаш са и рекламни лица на същите палки. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.