Jump to content
Българският форум за музиканти

Палки


Recommended Posts

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

DiMavery произвеждат и чинели и палки и барабани и духови инструменти и китари и бас китари и други :headbang: Абе,нещо,като Стаг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента,аз използвам Про Марк 5А с пластмасови топ4ета,Вик Фирт 5А и Джилджан 5Б (4ерни) и за сега съм доволен.Мисля да си купя Про Марк Майк Портной Сигничър.Ако някой използва или е използвал такива,споделете мнението си за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то дори да споделим ,какво от това то си зависи от ръката ти,дали ще ти прилегне и т.н. .На мен примерно са ми страшно удобни ,нямам никакви оплаквания от тях :cheers: .

P.S.: Всъщност имам ,повечето са криви даже да не кажем 90% от тях ,ама се преживява някак си .Доколкото знам повече модели на Про-Марк са така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се кефя на "Нова", ма доколкото разбрах са дъщерна фирма на една от известните марки. Иначе имам и Вик Фирт, но не съм толкова очарован като повечето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми Nova са дъщерна на Vic Firth...за цена не знам, но ги продават в xxxx. Свирил съм с Nova ама преди 3 години и не мога да кажа дали са здрави, защото тогава и Валето ми се струваха здрави, но Nova със сигурност са удобни.

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струват 7 лв и на мен са ми страшно удобни. Не повярвах, но Вик Фирта се счупиха и нацепиха много по-бързо, докато Новата си ги ползвам още.

Пробвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Счупих вече едно пале с палки Нова и останових,че в началото пуснаха много хубава партида,за да зарибят после дойдоха някакви с по-бял цвят(малко като валето),които не са на същото ниво и аз ги опустоших за нула време.Според мен най-добре е тук(в БГ) да си харесаш модел на Вик Фирт или ПроМарк и да поръчаш на някой USA френд да ти купи на промоция 10-20 чифта и да заспиш за близката година,две.Защото според мен в БГ докарват най-лошите палки от хубавите фирма,както и дефектни струни и гадни кожи.Просто,защото сме далече и никой не може да осъди фирмата за това,че не спазва обещаното качество.

П.П.Преди години си купих Нова от Германия и изкара половин година,срещу сегашния опит-2-3 седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.