Jump to content
Българският форум за музиканти

С какво да започна


Greatest

Recommended Posts

Здравайте аз съм Росен и съм от Велико Търново.Искам да попитам всички вас как да започна.Никога не съм свирил на китара и искам да започна да свиря.Първо каква китара да избера и как да почна обучението си.Сам вкъщи или на уроци.

Редактирано от Greatest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами уроците са за перпочитане. Ако не в интернет може да се намерят много неща, има и литература. А какео смяташ да свириш. На акустична ли смяташ да свириш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Започни с покупка на китара, нещо нисък клас или втора ръка и си намери учител! После ше го мислим!

 

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Китара мисля да е СТАГ обаче четох казват че не са сполучливи.И сега вече незнам към какво да се насоча.Вашето мнение какво е.Вие с какви китари почнахте как поччнахте да се учите.Аз съм на 14 години и мисля че малко съм закаснял какво мислите.

Редактирано от Greatest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китара мисля да е СТАГ обаче четох казват че не са сполучливи.И сега вече незнам към какво да се насоча.Вашето мнение какво е.Вие с какви китари почнахте как поччнахте да се учите.Аз съм на 14 години и мисля че малко съм закаснял какво мислите.

 

Що да си закаснял бе пич и аз съм на толкова :hysterical: Колко пари може да си позволиш? Ако имаш 300-350 виж китарите Корт http://www.musicworld.bg/bg/c_358/Electric_Guitars.html .Най-добре си намери учител че като свириш 5-6 месеца и ще има момент в който ще се чудиш какво да правиш освен да свириш песни а същност не задобряваш много. Знам го от личен опит :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха мерси мислил съм и за корт и има модели които ми харесват.Бърка ли се ако по1на с ел първо или не.Малко съм зле но ще се мъча да вляза в час. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти онлайн учител ли намери или.

 

Рофл не просто направих обява че си търся учител и така си намерих учител НА ЖИВО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да имаш проблем да свириш песни. Естествено първо се почва с лесни неща. Ако съвсем не ти се отдава, то ще се разберае в началото, но това е малко вероятно. А ако става въпрос за писане на собствени песни, това вече няма как да се разбере.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риторичен въпрос:

 

Знаеш ли какво да търсиш/гледаш в един инструмент ?

 

Препоръчвам ти.

Първо си намери учител, приятел с опит, също върши работа.

След това заедно помислете каква китара да си купиш.

 

А има ли начин да разбера дали ще ми се отдава.Смисъл тъкъв да стана по добър да мога да свиря песни и така нататък.

Човек се научава да говори добре някъде около четвъртата си година. В този ред на мисли, сам си отговори как и кога ще започнеш да свириш добре на китара.

Всяка дейност ако се подхване с необходимото усърдие и желание, рано или късно ще даде плодове.

Желая ти успех в начинанието.

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.