Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ


Zlatanov

Recommended Posts

така във вторник имаме концерт, но по ирония на съдбата се раболявам и гласа ми на високите тонове издиша (по-трудните песни са Rasmus - Guilty, Iron Maiden - Wicker man & Wasting love), до преди 2-3 дена нямах проблем с тях но сега ... :D та въпроса ми е кажете какво да правя, за лекарствата ясно, нещо друго което би ми помогнало да се възтановя защото има само 3 дена а всеки ден репетираме и просто се измъчвам а няма как да не пея :D

чувам че разбити яйца помагали ... нещо друго .. ?

 

мерси предварително

 

:)

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж, човече - помогни си сам и ще бъдеш благодарен. Не пей въобще днес и утре, репетирай предпазливо в неделя и в понеделник - пак пълен покой. Останалите също трябва да ти влязат в положението. Глас е, все пак - не е пиано.

 

Нещата такива, каквито са :)

Редактирано от qbodp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че това е доста неконструктивно и много спамерско, но мога да ти препоръчам само едно (сериозно):

Моли се на Господ Бог!!!

Редактирано от Termy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Равни части мед (втечнен на водна баня) и масло (смесени в една чаена чаша) и никакво пеене поне един ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне един ден покой няколко часа преди концерта глътни една ампула калциев глюконат продават го в аптеките ментовите бонбони загряват гърлото също ще ти подействат добре . Успех на концерта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не е задължително на репетиция да пееш като на концерт маркирай щом ти е трудно т'ва не е китара да и смениш струните!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами концерта ще е в казанлък :D в младежкия дом тука ...

мерси за съветите

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

концерта мина почти без проблеми ... пийте ХОМЕОВОКС мн помага :ph34r: за два дена изгълтах 40 хапчета ама се оправих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като чедо на доктор ще кажа, че хомеовокса

е хомеопатично лекарство и по никакъв начин не вреди :bravo:

Може да не помогне но невреди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като чедо на доктор ще кажа, че хомеовокса

е хомеопатично лекарство и по никакъв начин не вреди :bravo:

Може да не помогне но невреди :)

дам и на мен ми казаха че не вреди ... но и помага де (поне така си мисля) и не е скъпо ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като чедо на доктор ще кажа, че хомеовокса

е хомеопатично лекарство и по никакъв начин не вреди  :bravo:

Може да не помогне но невреди  :)

дам и на мен ми казаха че не вреди ... но и помага де (поне така си мисля) и не е скъпо ... :)

Не знам кой е по-голям многознайко :) но вижте, въпросът е донякъде философски. Когато пиеш някакви таблетки за гърло, ти успяваш да пееш, но го правиш свръх силите си, правиш го въпреки здравословните проблеми и т.н. А така не бива. Защото когато не си здрав, не можеш да поддържаш правилната техника и товариш гласните струни.

 

Корвуса май това имаше предвид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като чедо на доктор ще кажа, че хомеовокса

е хомеопатично лекарство и по никакъв начин не вреди  :)

Може да не помогне но невреди  :)

дам и на мен ми казаха че не вреди ... но и помага де (поне така си мисля) и не е скъпо ... ;)

Не знам кой е по-голям многознайко :P но вижте, въпросът е донякъде философски. Когато пиеш някакви таблетки за гърло, ти успяваш да пееш, но го правиш свръх силите си, правиш го въпреки здравословните проблеми и т.н. А така не бива. Защото когато не си здрав, не можеш да поддържаш правилната техника и товариш гласните струни.

 

Корвуса май това имаше предвид?

така е но когато се готвиш 1 месец за дадено събитие и в последния момент всичко се срива (заради някаква тъпа настинка, как цяла зима не се разболях :P ) няма накъде да мърдаш ... наистина се напрегнах докрай но пък хората се изкефиха ... сега може да не пея 1-2 седмици, вече не ми пречи :)

 

между другото Мейдъна стана най-добре от всичките песни които пях ... а той е най-труден (айде малко реклама :P )

 

Ако на някой му трябва вокал от този тип ... обаждайте се ... (само требва да се разберем за тарифата :P )

 

Още веднъж мерси на всички за съветите и подкрепата (надявам се)

 

:):P:)

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.