Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам Да Попитам


mmanson

Recommended Posts

искам да попитам каква китара ми preporycchvate да си взема . разполагам с 700 лв . От къде и т.н. Много ще съм ви благодарен ... Знам че има подобни теми , но не можах да харесам и за това искам пак вашия отговор. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

със сем'стотин пари може да се обурудваш доста прилично и класичски ( ако пазаруваш на старо и с вкус)

най важното е да не бързаш и да пробваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич,за кво трябва някой да ти препоръчва.......излизаш цял ден по музикалните магазини и пробваш,пробваш докато не кажеш "Тя е!"

 

стига с тея теми вече....

модераторите да вземат да направят раздел "Какъв инструмент да си купя" ...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако пренабрегна влечението си към Джаксъните, препоръчвам Yamaha 420s мисля че беше модела - много добра китара със секси флойд и готин гриф, струва някаде към 700лв :metalist:

 

ЕДИТ: сега видях какво е писала колежката Jalene, ами права, но ако не свириш от дълго и не си имал възможност да подрънкваш на хубави китари едвали ще направиш разлика между грифа на скуаер примерно и на дсжаксън за 1000лева...бе ако имаш някои познат дет е по-напред с материала забери го да пробва и готово, нии тук само се опитваме да те насочим към нещо добро, да стесним кръга :metalist: изборът си е твой, дано си купиш най-подходящата за теб китара :metalist:

Редактирано от Alexi_Laiho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да още не съм свирил на хубава китара. Всащност съм свирил само на 2 ел. китари ... 1-та е fender stratocaster ( наи-малко от преди 20 год ) и някво жалко подобие на Fender ... така че искам да ви попитам коя китара според вас е наи хубава до 700 лв.

 

Моля, придържайте се към правилата на форума и пишете на кирилица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да още не съм свирил на хубава китара. Всащност съм свирил само на 2 ел. китари ... 1-та е fender stratocaster ( наи-малко от преди 20 год ) и някво жалко подобие на Fender ... така че искам да ви попитам коя китара според вас е наи хубава до 700 лв.

 

Моля, придържайте се към правилата на форума и пишете на кирилица!

Къде го намери тоя страт на 20 години? Та ти си свирил на КИТАРАТА. :D:D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да още не съм свирил на хубава китара. Всащност съм свирил само на 2 ел. китари ... 1-та е fender stratocaster ( наи-малко от преди 20 год ) и някво жалко подобие на Fender ... така че искам да ви попитам коя китара според вас е наи хубава до 700 лв.

 

Моля, придържайте се към правилата на форума и пишете на кирилица!

Къде го намери тоя страт на 20 години? Та ти си свирил на КИТАРАТА. :D:D:)

Определено! То двайсетгодишен Стратокастер си е реликва! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да още не съм свирил на хубава китара. Всащност съм свирил само на 2 ел. китари ... 1-та е fender stratocaster ( наи-малко от преди 20 год )...

и викаш въобще не си свирил на свестна китара :) ...ти вече си пробвал една от най-добрите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да кажа че старата е лоша китара, но просто е вече много стара. Не вади хубав звук, тежи около 7 кг, има 2 адаптера и като цяло е зле според мен ...

 

Моля, придържайте се към правилата на форума и пишете на кирилица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един подхвърли нещо за някакъв страт и всички предават нататък. Може наистина да не е бил хубав, да е бил правен в китай и на 20 години да е изгнил...

Вземи някой с теб - китарист от поне 5 години - да ти я избере. Това според мен изчерпва темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.