Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой С Какви Ефекти Свири?


Darkman

Recommended Posts

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз свира с guitar efects pedal Zoom"G2.1u", и като за фирмата Zoom, съм много доволенот него!!! Има и USB изход, 3300 ефекта, drum машина и т. н.!!! Е вярно е, че има по-добри ефекти, но попринцип съм доволен засега от него!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я каква тема..

 

Следната "неочаквано добра" комбинация ползвам:

 

ibanez ergodyne edr470ex , GNX1™ GENETX™ Guitar Processor , Behringer AC112 . На мен си ми харесват и съм доволен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качествена китара и кубе със хубав драйв... някой ми беше казал, че простите неща били гениални :)

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както беше казал един китарист-ползвам кабел. 3 или 5 метра. :)аз понякога ползвам аналогов овърдрайв.Толкова.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ИМАМ КАБЕЛ И ГО ВКЛЮЧВАМ У РАДИОТО НА ДЕДА МИ - ТЕ ТОВА Е САУНД МАЛЕ :):);) ТО Е ДРАИВ ТО Е ЧУДО

Поиздравления : :band2: ламповото си е лампово!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят чейн доста се промени от последния ми пост в тая тема (всъщност в темата The Great Ordering of Effects, която е малко по-стара :D)

 

 

Jackson DX10D ---> Crybaby CGB-95 ---> Boss NS-2 ---> Behringer CS100 ---> Boss MT-2 ---> Boss NS-2 (в луупа му) ---> Boss DD-6 ---> Peavey Rage 158

 

И мисля между последните две да сложа Boss CE-5 и ако попадне от някъде един еквалайзер след МТ-2ката

Доста съм доволен от тези нещица. Преди си мислех че е безнадеждно със камиончета и че като попадна на хубав усливател, ще ги изхвърля, но след като попаднах и чух какво прави МТ2ката през него направо се влюбих (отново) :):D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kитара > Guyatone Metal Monster > кубе VMB Tube Classic 18.

 

Понякога ръгам един DOD еквалайзер след дистера, а често си свиря само с кубето без никви ефекти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за вкъщи чейна ми е:

Китара => Sb Live 5.1 => Fl Studio 4 и от там два плъгина за симулаций на ДС-1 и Маршал JCM-9000

за репетиции:

Китара => Boss gt-5 => Pevaey CS100

два плъгина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свиря с китара Peavy

--> Beringer Wha-Wha - Малко високите ми са недостатъчни ...

--> Beringer PB 100 - Preamp Boost - Доста готино вдига нивото и е готино преди процесор да си настроиш нивото след китарата

--> Beringer UM 100 - Ultra Metal - С малко ниво на гейна става като драйв и има параметрик на средите......

--> Beringer UF 100 - Ultra Flenger - Точно с малко корекция да ти излезе блясъка на високите.......има и два отделни режима....

--> Beringer GDI 100 - Guitar DI BOX - Става за живо свирене та и за запис като направо в пулта симолира апаратура....

--> пулта - обикновенно ползваме Yamaha

Всичко се захранва с Токо Изправител на 9 волта ....

Само дето имам малко бръм и се дразня ,а от скоро имам ефектите........

ХОРА кажете какво да сложа още ....? Кабелите са ми нови всички ....

В четвъртак ще посвирим с бандата и мисля да слагам батерия на всеки по отделно да поне да разбера какво бръмчи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Washburn X30 - SansAmpGT2 (познайте :)) - Dunlop Crybaby CGB-95F - Roland Cube 15

Засега бих сменил единствено кубето :D Ама за вкъщи става.

Редактирано от CaptiveAlien
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.