Jump to content
Българският форум за музиканти

Midi


gorbachov

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже как бих могал да направя MIDI от MP3 например? Или от друг некомпресиран формат? Има ли въобще такава програма и възможно ли е това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе, тва още не са го измислили. Има някви жалки опити като wave to midi, но приличен резултат не се получава.

Слушаш аудиото и си правиш миди файла сам - свириш, пишеш, програмираш - това е единствения начин засега.

 

Друг няма.

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плащаш на човек да ти извади всички партии и да ги програмира и ще имаш MIDI от mp3, wav или каквото и да било!!!

Редактирано от Delian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е Боян, че са жалки опитите :lol: И аз съм пробвал няколко такива програмки, дето уж били ноо добри - ветър и мъгла, от мене да знайш :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той Sturmfuhrer май знае чалъм някакъв(вършещ работа)...Ама да си каже той,де.Аз съм дотук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как бих могал да направя MIDI от MP3 например? Или от друг некомпресиран формат? Има ли въобще такава програма и възможно ли е това?

не става и още как:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той Sturmfuhrer май знае чалъм някакъв(вършещ работа)...Ама да си каже той,де.Аз съм дотук.

Хах :D Благодаря много за гласуваното доверие... наистина знам, но вече го казаха по-горе:

 

Слушаш аудиото и си правиш миди файла сам - свириш, пишеш, програмираш - това е единствения начин засега.

 

Е, друг въпрос е, че трябва да знаеш къде да търсиш вече направени миди файлове...

 

Горбачов, стари приятелю, кажи какво искаш и да видим дали можем да помогнем :D.

Айде със здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става с ушенца е пръстенца! ;) Може твойте или тарикатски, на някой друг! <_>

Друг начин няма! :D

Редактирано от IvanDTr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Да с едноглас се справят дори и накои други по-тъпи програми от Мелодине-то, ама с многоглас - трудно става защото спектъра на отделните инструменти се покрива и просто не може да се различи кой какво точно свири.. Сигурно ше му измислят и на това цаката де ама засега на съм чувал читав резултат а съм пробвал 5-6 програмки..

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.