Jump to content
Българският форум за музиканти

Tribute To Ronnie James Dio


Recommended Posts

Звука ме разцепи. А иначе това беше първата песен, която чух на Блек Сабат.......... уникална песен и уникално изпълнение от твоя страна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на всички :greenball:

Относно звука : Хардуер му е майката . Laney LX65 с микрофона и в компютъра за китарата . Не знам доколко съм постигнал целта си като звук , но честно казано , и на мен си ми харесва как звучи :hysterical: Баса е с берингерски рак компресор само , останалото софтуер и миди гавра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала,мислех си,че е някой скъпарски процесор,защото не забелязах наличието на истински мокрофон.Много радва пак да кажа :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само един въпрос към автора:

Искаш да кажеш, че си записвал с микрофон звука от кубето? Ако е така, как си се справил с излишни шумове и ехо от стаята? Щото при мен винаги излиза много шибано като записвам така, ето защо си цъкам само на лайн ин. Още веднъж - много як звук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Отговор :) :

Излишни шумове винаги има , зависи вече как е разположено всичко и как е 'акустично третирана' стаята (в моя случай няма нищо специално , нормална стая) - микрофона е EV Co4 на сантиметри от говорителя.

http://www.4shared.com/audio/_NKJ5emk/guitarintro2.html

тук лек пример само китарите. Нарочно и двете , че да се чуват още повече шумовете (and the mistakes , all of them :) ). Мониторите не гледат към микрофона за да намаля излишния звук към китарата. В крайния запис интрото е резнато с лек нойз редукшън (леле как го написах) на шума от уа-уа-то.

Редактирано от Lord Of Darkness
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ман, страхотен кавър на любимото ми парче от Дио и Сабат, още ми звучи в ушите изпълнението в Каварна. Иначе идеята за трибют е супер ако направиш още песни и се включим повече хора ще е добър начин да се почете Рони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.