Jump to content
Българският форум за музиканти

Windows 7


kolio_k

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Лаптоп Win 7 64-bit 4Gb Ram

 

Win 7 64-bit ми заема 1.3 Гх от Рамта без да съм отворил и пукната програма. тогава ми остават 2.7 Гх свободна рам за Музикалните истории. Сложих и едно XP защото там си нямам проблеми със старите програми и т.н. обаче там пък мога да използвам най-много до 2.6 Гх от Рамта въпреки, че използвам 3 гигахерцовия switch на Win XP. т.е. нито един от двата варианта не ми харесва.

 

Колкото до споровете FW или USB2? Всеки, който е чел знае, че FW! Така, че колегата е по-добре да си вземе express card и да си ползва старата карта. Мисля, че експрес картите са и 64-битови.

 

Друг въпрос. Някой има ли читава версия на Cubase 5? И коя е тя? 5.1.2? Или друга? При мен има crashove. За сега карам със стария 3.11

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това със dual-boot-а,ама хиич не го одобрявам,при условие че всичко работи със уйн7 64 бит/дори и 32 битовите приложения/.А по въпроса за индексирането на паметта,доколкото разбрах-имаш предвид ГБ,а не-ГХз,нали;-ами W7 64 бит си адресира всичкия рам,който си сложил.По въпроса за fireware или usb2.0-естествено че fireware,обаче съм далеч от мисълта че usb 2.0 не става за нищо-от жалкия ми личен опит съм разбрал,че това което не става обикновено стои зад монитора.Ай,със здраве,темата остаря и чиляка дето я пусна,сигурно отдавна си е наместил хардуера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гх ли съм писал :( сори. Ами и аз така мислих ,че работи всичко обаче не е така. Изтеглих си XP compability mode и т.н. обаче що се отнася до драйвери, не става. А и хакерите едва ли ще направят наново донгъл емулатора на стайнберг за 64 битовата версия на Win 7. Cubase SX3, Virtual Guitarist и т.н нетръгват. Затова се принудих да сложа XP. И всъщност много ми хареса. За пръв път имам Windows посветен само на музикалните истории, т.е. няма интернет, няма игрички, няма DivX и т.н. Сладка работа. Даже не съм сложил драйверите на мрежовата карта, камерата и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.