Jump to content
Българският форум за музиканти

soundcare

Сглоби си Мак

Recommended Posts

тихомълком някакси, новия Win7 се оказа доста читав, стабилен, бърз и евтин :) Не ме разбирайте погрешно, кефи ме Мас-а, особено като си го понастроих и натаманих да ми е удобен, (изредих само какво не ме кефи и затова се получи негативна серия), но твърдо съм на мнение че е много надценен, определено не е ready out of the box, не ми допада негативната кампания срещу Майкрософт и има голяма доза изкуствен PR и налагане на мода, както и НИЩО, с което превъзхожда Win ПЦ машина (може би само по бързината на зареждане на самата ОС) :)

Доста късно виждам темата и твоя пост, евалата, само ще добавя, че Бил Гейтс притежава 30% от Apple, пък ти си прави изводите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ, я ми посочи къде точно в ТОЗИ списък фигурира името на г-н Гейтс или на някоя, контролирана от него инвестиционна компания и кой точно от инвеститорите има повече от 5,63% дял.

Хора - 21 век сме - престанете да живеете с информация от 90-те години!

П.П.

(може би само по бързината на зареждане на самата ОС)

Ако искате да ви зарежда бързо ОС - независимо каква е - сложете я на SSD диск.

Редактирано от patient

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мониторът на Аймака въобще не е върха. Хубавите монитори са Apple Cinema, но те не се продават с компютър в корпуса. Други производители също имат чудесни монитори без ябълкови претенции.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ти имаш у вас двата и си направил сравнение сигурно?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Всички дисплеи на Apple имат сертификат за предпечат и графична обработка. До преди няколко години подобен сертификат за LCD имаха само профи мониторите на NEC, Samsung и Panasonic (последните обаче доста надценени и май не ползват собствена матрица). След развитието на LED технологията обаче качеството на мониторите за ширпотреба се вдигна, а цената им падна, така че читав (и сертифициран) монитор за професионални нужди вече може да се вземе от почти всеки производител на съвсем прилична цена. Тук-таме четох доста добри отзиви за LED-овете на ASUS.

По графичните въпроси обаче, мисля че RockoBG би трябвало да внесе повече яснота, щот все пак с това се занимава. И уж беше обръгнал на идеята за Хак - интересно ми е докъде я е докарал, особено като се има предвид, че би сглобил напомпана машина. Ей там е интересно да се види разлика в цената.

Редактирано от patient

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и на 64-бита, под Сноу Леопард 10.6.8... Доволно. Ако все още има мераклии, да ми пишат да им кажа как става на почти всякакво ПЦ.

thumb_85680.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.