Jump to content
Българският форум за музиканти

Sweep Picking, Sweeping и прочее


the_gorer

Recommended Posts

готино видео,горьр!дано да е полезно на повече хора.

бях зарибен навремето по тази техника.явно и сега пак е доста популярна...забелязал сьм ,че 90% от сегашните по-малки свирачи я използват доста в неправилна посока-бьрзо изсвирване на пасажи,обаче за сметка на ритьма и чистия тон.според мен лявата рька е хавата при тази техника,именно затова гледах да изпьлнявам арпежите само с 3 прьста.4-ти(не може и без него),го вкарвах само там,кьдето е невьзможно иначе,но много рядко.знам ,че изглежда странно и сега много хора ще кажат че така не може да се свирят бьрзо нещата-може си и пасажите са си отчетливи и ритмични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно полезно видео! :godbless::punk_guitar: Основни и много важни неща за всички които тепърва развиват тази популярна техника, лично предпочитана от мен пред алтернейт пикинг ( който почти не мога) поздравления за отделеното време и труд - вярвам че това видео ще помогне на много хора. Ако трябва все пак да дам някоя препоръка или предложение то е да има някаква демонстрация при използването на техниката в реално соло или импровизация или поне линк към видео на някое известно парче където се използва тя за да могат начинаещите да видят точно проложението и ако ве пак не са наясно за какво иде реч :godbless: Поздрави още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

На мен пък не ми се отваря видеото. :recourse:

Прецакан съм. :godbless:

Не че много ми трябва тази техника, но защо пък да не се науча да го правя sweep-a ? :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.