Jump to content
Българският форум за музиканти

За любителите на фънк,фюжън и джаз


Recommended Posts

Предлагам всеки да предложи по една авторска композиция, да кажем в по завършен вид и да решим да запишем съответно по някое соло или ритъм за китаристите , басистите басовете , Менгел може да пооправи барабаните или да измисли нови и така , аз ще измисля нещо тези дни специално по този повод. Опс да ме прощават пианистите , и те също , така ако има и с други инструменти още по добре.

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мани бе, Менгеле...

 

Тия Трайбъл Тек. мноу ми размътват главата. Изобщо някой знае ли ги тях всъщност дали не са... аве както и да е! Нещо се обърках :cheers:

 

То тряа се слуша, кот да си говорим се е добре да се и чува!

 

 

П.П. А иначе и аз съм ЛЮБИТЕЛ на фънка и на някои типове от джаза... не съм професионалист. Ша се включа със слушане... ще ви слушам, бели няма да правя :cheers:

Айде,включвай се и без бели :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тогава и аз се мятам в тоя кюп :cheers: може и да участвам в онлайн проект, стига да се понауча да записвам свястно слап бас в компа :cheers: иначе съм върл фен на гореизброените групи и изпълнители :green: за Laco Tayfa никой нищо не каза, ама у басиста им има леб, че и у другите :cheers:

 

Не се подвеждайте от подписа :)

Редактирано от MaPuHcKu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тогава и аз се мятам в тоя кюп :cheers: може и да участвам в онлайн проект, стига да се понауча да записвам свястно слап бас в компа :cheers: иначе съм върл фен на гореизброените групи и изпълнители :green: за Laco Tayfa никой нищо не каза, ама у басиста им има леб, че и у другите :cheers:

 

Не се подвеждайте от подписа :)

Ако не ти се получава записа-питай.Има много напреднали в тази област сред музикантите във форума.Ще ти помогнат с удоволствие. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска,очакваме твоите полезни мнения по повод композициите,които ще се правят тук :read:

Според мен свободата е важна всеки да запише квото му идва и ще се радвам ако сглобим съвместно поне няколко инструменталчета , а защо не и песни .............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се получава записа-питай.Има много напреднали в тази област сред музикантите във форума.Ще ти помогнат с удоволствие.
Само да се започне проекта :cheers: и да имам подходяща идея. Проблема ми основно е с намиране и използване на софтуер за звуокзапис, защото не съм се занимавал много в тази насока. Редактирано от MaPuHcKu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се получава записа-питай.Има много напреднали в тази област сред музикантите във форума.Ще ти помогнат с удоволствие.
Само да се започне проекта :cheers: и да имам подходяща идея. Проблема ми основно е с намиране и използване на софтуер за звуокзапис, защото не съм се занимавал много в тази насока.

Ще очакваме с нетърпение да чуем идеята ти. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще очакваме с нетърпение да чуем идеята ти. :bravo:

Мерси. Хубаво ще е да се направи нещо фънки, че досега в никоя от групите, с които съм свирил не са се кефили на фънк и подобни джаз изпълнения, а някои направо са се обявявали протиФ :curse: сега "ша сцепиме" по фънкарски :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще очакваме с нетърпение да чуем идеята ти. :curse:

Мерси. Хубаво ще е да се направи нещо фънки, че досега в никоя от групите, с които съм свирил не са се кефили на фънк и подобни джаз изпълнения, а някои направо са се обявявали протиФ :lol: сега "ша сцепиме" по фънкарски :green:

Точно това е целта - да забием як и мощен ФЪНК :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен може да ме броите - ако не се доредя за басист, може за перкусионист, а ако и там няма място - примерно за стойка за микрофон или нещо такова.. Иначе аз се кефя много на Джон Патитучи примерно, че гледам е пропуснат тука (Another World ми е един от най-любимите албуми..). Маркъс Милър също ми е сред фаворитите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига сме бръщолевили, ами да запрятаме ръкави. Постнал съм едно неангажиращо ритъмче в г-маила. Който е навит да го дърпа и да жули отгоре му :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига сме бръщолевили, ами да запрятаме ръкави. Постнал съм едно неангажиращо ритъмче в г-маила. Който е навит да го дърпа и да жули отгоре му :metalist:

Браво,човече,да я мятаме :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух файла.Добър е,но мисля,че сега трябва да поработят клавиристите и китаристите,а накрая басистите.Някой има ли други предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.