Jump to content
Българският форум за музиканти

Усилвател


mupcku

Recommended Posts

трябва ми стъпало за джангър.Ползвам много рядко апаратура и за товаим трябва просто за малко работа.Насочил съм се към евтини неща които вършат работа, като например вандал или биема.Дайте съвет по въпроса, искам да е чисто ново, разполагам с около 500 лева.Трябва ми да е на 8 ома.Благодаря за съветите предварително :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има читави юнаци - правят стъпала по схеми на Quad - 404 и 525. Аз самият работя с такова (525) стъпало (разликата от 404 е, че може да работи и на 4 ома) - за три години юр по кръчми не е създало и един проблем, свири страхотно - когато не свиря активно, го ползвам за мониторинг с едни малки McFarlo. А и беше доста под указания от теб бюджет...

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да ама все пак как да се доверя така на сляпо??Разбирам че има такива хора, но трябва поне да чуя продукта преди да го взема...някакви други идеи, поне марка??Удобно ми е да пазаря и от томан, ако имате идеи и за нещичко от там...пак ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в София - ако искаш, ела и чуй как работи. За тези пари IMHO свястно в Томан няма. Хубавите неща са http://bryston.com/ и подобни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа - не съм работил с такъв и нямам колеги, които да притежават подобен, та да дадат мнение. Най-вероятно е някаква търговска марка на Томан, което не задължително е лошо, по-скоро обратното :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм навит да ги пробвам защото може да излезнат сполучливи.Иначе идеята за софия също не е лоша.Ще те помоля да ми напишеш тук или на лс какви парички и какви ватове и повече подробности.Благодаря много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eвтините марки са ясни - берингер, фоник, тапко, т-амп - тези дето си ги посочил и още много други.

Имай в предвид, че евтин усилвател е риск - ниска мощност, лошо качество на звука и слаба надеждност.

 

Виж XLS402 на краун.

По-скъп е, но поне е марков макар и от ниък клас. Освен това читавите стъпала си държат цените при евентуална продажба за разлика от ментаците от които повечето бягат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Има читави юнаци - правят стъпала по схеми на Quad - 404 и 525. Аз самият работя с такова (525) стъпало (разликата от 404 е, че може да работи и на 4 ома) - за три години юр по кръчми не е създало и един проблем, свири страхотно - когато не свиря активно, го ползвам за мониторинг с едни малки McFarlo. А и беше доста под указания от теб бюджет...

 

 

ЗДРАВЕЙ! ПРЕДИ ВРЕМЕ ПОЛЗВАХ ''QUAD 525'' МНОГО БЯХ ДОВОЛЕН

ПРАВИХА ГО НЯКЪДЕ НА ''ВИТОШКА'' НО ОТДАВНА СЪМ ИЗГУБИЛ ДИРИТЕ ИМ.

ТА АКО ЗНАЕШ КОЙ ГИ ПРАВИ В МОМЕНТА, ЩЕ ТИ БЪДА БЛАГОДАРЕН АКО МИ ДАДЕШ ИНФОРМАЦИЯ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.