Jump to content
Българският форум за музиканти

Ама то и представяне ли имало...


Recommended Posts

Малии! Че аз най-обичам за мен си да говоря! :D

 

И за мацки, разбира се, но това е друга тема.

 

Така, за протокола и аз да драснем някой виртуален ред :hysterical:

 

Казвам се Боби (Боян), дата на производство: 6ти март 1992г. в град Казанлък. Гаранционен срок: отдавна изтекъл, живее като по чудо.

Относно инструмента ми... хм, той си е много добре. Попринцип свиря на каквото ми падне еднакво зле :D Но в досегашните ми групи съм се изявявал все като барабанист и като че ли такъв ще да съм аз - тъпанар.

 

Няма да намерите по-голям фен на класическия хард рок от мен - Van Halen, AC/DC, Nazareth... не ми пука особено кой как ги оплюва, за мене това е една цяла култура без национална принадлежност, която чака да бъде отново изровена от архивите и поднесена в модерен вариант.

Също няма да намерите и по-голям фен на Dream Theater. Досега не съм срещнал жив човек, който да знае повече за DT и да е откривал толкова дребни детайли в музиката им както аз. Разбира се, всичките ми любими групи не са ми любими "просто щот` ме кефи как звучат". DT, например, имат невероятни концепции, развивани по стилен и красив начин, действат с адски голяма доза чувство за хумор - пускат шегаджийски материали в официалните документални видео-та, слагат закодирани шеги в песните си, дори в една песен са миксирали морзов код, който след разшифроване гласи "Eat my ass and balls", което всеки по-голям фен на Mike Portnoy знае, че е негова известна фраза.

 

След свиренето се занимавам и с информатика и електроника. Уча в местната математическа гимназия с профил информатика. За училище няма да ви говоря, от доста време не съм бил там и нямам силни спомени за него, нито приятни :thumbs_up:

 

Пуша, пия, но наркотици не взимам. Тревица си е вече сякаш нормално всеки да е опитвал, и аз с тълпата когато бях още по young n foolish, но нищо после. Имам особено негативно мнение за наркотиците, донякъде изградено от няколкото добри приятели, които изгубих по един или друг начин заради наркотици. Но няма значение, идеята е да не ме зачеквате на тема дрога, защото мога да говоря и за това с часове :)

 

Мечтата ми е да си купя трактор и да се грижа с него за малък парцел на Луната, например.

 

А наистина винаги съм имал мечта да отворя свое заведение (рок клуб) и някой ден да се надяваме ще стане и тогава всички ще сте поканени на безплатна бира :)

 

Отплеснах се да пиша, а имам и 253,45 килограма друга работа...

 

Успехи,

Боби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъмм Добре представил се (?!?!)...

Поздрави !

 

П.П Тва за трактора и луната е много добра идея... :hysterical::thumbs_up:

Редактирано от CursedSoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Welcome! Готино представяне, особено като се има в предвид ,че сме набори с тебе :)

А за фенството на DT , не се изтрелвай така, има и други много запалени фенове :)

 

Айде приятно прекарване тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също няма да намерите и по-голям фен на Dream Theater. Досега не съм срещнал жив човек, който да знае повече за DT и да е откривал толкова дребни детайли в музиката им както аз. Разбира се, всичките ми любими групи не са ми любими "просто щот` ме кефи как звучат". DT, например, имат невероятни концепции, развивани по стилен и красив начин, действат с адски голяма доза чувство за хумор - пускат шегаджийски материали в официалните документални видео-та, слагат закодирани шеги в песните си, дори в една песен са миксирали морзов код, който след разшифроване гласи "Eat my ass and balls", което всеки по-голям фен на Mike Portnoy знае, че е негова известна фраза.

 

Welcome ;)

 

;) Не знаех че наизустяването на 1 кило сайтове информация за дадена група и после използването на заучени фрази те вкарва в листата на нейните трю фенове :thumbs_up: Но иначе забелязва се че разбираш музиката им :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Златен, разбирам, че не си в добро настроение тия дни, ама си го пази за теб си, твое си е, не го раздавай на кой да е. Или го бутилирай за специални случай. Ако ще се задълбочаваме, за тебе всичко е заучени фразички, а за разликата между наизустяването и запомнянето на интересна информация няма да философствам, просто цитираното от теб съм го изсипал за две минути между другото. Поздрави! ;)

 

marin_zhelezov, в In The Name Of God, последното парче от Train of Thought, но не мога да си спомня в тайминга как беше поместено :D Чува се, че са направили нещо подобно и с In The Presence Of Enemies, но досега не съм се усетил :D Но пък какво, това с морзовия код е било разгадано чак няколко години след издаването на албума през 2004.

 

Също много ме кефи чисто музикалното продължение между някои албуми, например Grand Finale, последната част на втория диск от SDOIT завършва с "ми", което fade out-ва, а As I Am - първото парче от следващият албум TOT започва със същия акорд, който обаче се fade in-ва. :) Въобще само за DT ми дай да говоря ;)

 

Иначе благодаря, добре заварили! (ударението НЕ е на предпоследната сричка)

Редактирано от fusion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав, много успехи.

Хайде да обсъждаме ДТ ? В темата, на ли4ни.... Само да не си отваряме нова тема ;) Просто и аз съм фен и бих се радвал да нау4а нови работи за бандата.

 

П.П. Къде са 4-то и 6-то (и 6т-то, съответно) на тоя вграден кирилизатор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.