Jump to content
Българският форум за музиканти

Vintage


Додо

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Жокер- едит- адаптери Гибсън 57-ци,ако търсим този саунд ,но това не прави китарка от 250 евро като такава от 2500 B)

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз имам винтидж v100csb и съм доста доволен от него. Трябваше да ходя специално до София да си я жзема, но не съжалявам.

Както и да е, аз не смятам скоро време да си взимам нова китара, именно за това че да притежавам Лес Пол ми е мечта, пък и ако сложа след време едни Гибсън Р-57 китарата 6те отнася глави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Еми аз тая сутрин си се ровя тука пак и попаднах на тази тема (да живее търсачката) и ще я ползвам за да не ми се карате ако направя нова :greenangel::D

И аз се оглеждам за някакво Les Paul копие.. не веднъж ми предложиха да се огледам за тези китари Vintage, в интернет обаче не им намерих каталогче или нещо такова да добия представа какви модели предлагат.. мога да ида до Пловдив до xxxx, но не знам там пък дали ще ги има, някой ако ги е виждал в Пловдив може да сподели.. да не стане да се разкарвам напразно с тоя влак.. :thumbs_up: а аз иначе към края на месеца ще имам едно пътуване до София, и до колкото разпрах там ги имало тея китари..

а иначе това.. дали ще ми върши работа както за рок, блус.. така и за нещо по-хеви, щото по някога ми избива съчмата и почвам да жуля някой траш :icon_shithappens:

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето сайта на производителя: http://www.jhs.co.uk/vintageelectric.html

 

Тоя тип китари стават за всичко според мен. От брутален гор метъл до блусче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изглеждат ми наистина доста добри за цената си.. трябва да пробвам и аз .. :icon_shithappens: в сряда ще ходя в пловдив на лекар.. ако имам време ще мина през xxxx да ги облъчвам малко .. да видим те кво имат.. иначе поне 100% ли е сигурно че в софия ги имат

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в Софийския Rising Froce, някой мяркал ли е този модел - Vintage VRS100 ?

Гледам, че хубави коментари са оставили хората в harmony-central.

Редактирано от ceco milanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пловдивския xxxx не съм виждал китари Vintage,последно съм ходил преди половин-един месец някъде,но невярвам да са докарали.Ако си твърдо решен,че искаш такава китара,обаче,мисля че могат да ти доставят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в Софийския Rising Froce, някой мяркал ли е този модел - Vintage VRS100 ?

Гледам, че хубави коментари са оставили хората в harmony-central.

Обади се на 9800830 и ги питай.

В пловдивския xxxx не съм виждал китари Vintage,последно съм ходил преди половин-един месец някъде,но невярвам да са докарали.Ако си твърдо решен,че искаш такава китара,обаче,мисля че могат да ти доставят.
Задължително с проба,дори и Гибсъните не звучат еднакво.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам тука какво е положението,но когато аз си взимах моята от софийския xxxx продавачът "любезно" ме попита 3 пъти дали ще я взема преди да ми позволи да я пробвам. Та ако и тука са такива май ще трябва да поръчваш насляпо. :thumbdown: Най-добре се разкарай до София като предварително се оабдиш да питаш имат ли в наличност,че преди се чакаше за тея китари.Ако нямат ще се опитат да ти пробутат V99 - не се лъжи да я взимаш.Пробвай и SG копието.Аз все още се чудя дали направих по-добрия избор като взех V100,но вероятно щях да се чудя и ако бях взел SG-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам тука какво е положението,но когато аз си взимах моята от софийския xxxx продавачът "любезно" ме попита 3 пъти дали ще я взема преди да ми позволи да я пробвам. Та ако и тука са такива май ще трябва да поръчваш насляпо. :thumbdown: Най-добре се разкарай до София като предварително се оабдиш да питаш имат ли в наличност,че преди се чакаше за тея китари.Ако нямат ще се опитат да ти пробутат V99 - не се лъжи да я взимаш.Пробвай и SG копието.Аз все още се чудя дали направих по-добрия избор като взех V100,но вероятно щях да се чудя и ако бях взел SG-то.

Аз съм доволен от обслужването в Пловдивския xxxx, когато си търсех дисторшън ми дадоха да пробвам всичките с която китара си избера и в крайна сметка нищо не си купих :):D обаче веднъж ми казаха че ще ми се обадят като получат едни адаптери .. това не се случи.. както казах към края на месеца може би ще ходя до София.. абе първо ще им се обадя.. утре пък ще ходя в Пловдив..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не съм си платил сметката.... и не мога... но както и да е пък и виж колко е часа.. утре ще им звънна .. просто помислих че може и някой да има тази информация не ме бийте...

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представи си ,че съм видял ,че има и ти казвам това.Отиваш съответно на следващият ден или след 3-4 дни и то няма

щото някой купил китарата и не се обажда ....ко прайм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.