Jump to content
Българският форум за музиканти

Докажете колко сте добри...


Jordan_J

Recommended Posts

Ей Ники , сега го чух твоето изпълнение.Знаеш ли че се чуваше как дишаша , това е убийстено яко , особенно върху тази мелодия .... Бе още три пъти ако го изрепетираш ще стане лудница.   

 

дааа яко е и на мен ми направи впечатление....това го забелязах и в СДто на Пако Джон и Ал - гитар трио - супер е наистина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 188
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря :) Радвам се, че ви е допаднало. Мотивирате ме да седна да го науча отново и да го изсвиря като хората :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :) Радвам се, че ви е допаднало. Мотивирате ме да седна да го науча отново и да го изсвиря като хората :D

Задължително :D :violin: :violin: :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря  Радвам се, че ви е допаднало. Мотивирате ме да седна да го науча отново и да го изсвиря като хората 

 

а може ли да те помоля за табулатурка :) , ако имаш готова де, щото да разписваш ше падне играчка :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням го имаше разписано в една школа - "Speed Mechanics For Lead Guitar" на Трой Стетина. Ако не можеш да си я намериш, ще изровя моята и ще ти го сканирам. Откровенно казано не знам какво прави там това произведение. Предполагам, че идеята е да се свири с перо и да се развие пикинга, защото иначе се свири страшно лесно само с пръсти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори че се забавих ама ми е бавен нета у нас. Ето една идея от мен. Записах я днес специално за конКУРса , дано да ви хареса. ACOUSTIC DREAM

:P възхитен съм :P

прилича ми малко като стила на Ripingtons ;)

Супер е! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускъйти тиливизорити 'орааааааааааааа - порйедното меренйе на пишки сред китаристити зъпочвъъъъъъъъъъъъ о йеееееееееее ;);):D:D:D

прав си пич ама само да не се превърне и в мерене на дълбочина на отвърстия :) опс сорка ако съм бил невъзпитан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускъйти тиливизорити 'орааааааааааааа - порйедното меренйе на пишки сред китаристити зъпочвъъъъъъъъъъъъ о йеееееееееее  ;)  ;)  :D  :D  :D

прав си пич ама само да не се превърне и в мерене на дълбочина на отвърстия :) опс сорка ако съм бил невъзпитан

може,по този начин хем пишката,хем отверствието ще се мери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускъйти тиливизорити 'орааааааааааааа - порйедното меренйе на пишки сред китаристити зъпочвъъъъъъъъъъъъ о йеееееееееее  :cheers:  :cheers:  :lol:  :D  :D

прав си пич ама само да не се превърне и в мерене на дълбочина на отвърстия :cheers: опс сорка ако съм бил невъзпитан

може,по този начин хем пишката,хем отверствието ще се мери

вече определено , не мисля да поствам.. разубедихте ме направо :virtuoz:

кви отверстия кви пишки кви пет лева?:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням го имаше разписано в една школа - "Speed Mechanics For Lead Guitar" на Трой Стетина. Ако не можеш да си я намериш, ще изровя моята и ще ти го сканирам. Откровенно казано не знам какво прави там това произведение. Предполагам, че идеята е да се свири с перо и да се развие пикинга, защото иначе се свири страшно лесно само с пръсти.

 

Само ако не ти представлява трудност...когато имаш възможност, защото нямам идея окъде да намеря школата. :think: :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се посмеете малко. Извинения няма да давам :headbang: . Импровизацийка от снощи. Както се чува рядко свиря на акустична и не се упражнявам достатъчно :wall:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.