Jump to content
Българският форум за музиканти

Project Arcadia


Recommended Posts

Здравейте, приятели.

Ние сме Project Arcadia

На адреса по-долу можете да чуете семпъл от предстоящия ни сингъл

http://www.myspace.com/arcadiabandbg

Забиваме heavy metal.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокала цепи отвсякъде, не съм чувал някой в да пее така хеви в БГ, рядко ме кефят такъв тип вокали :)

 

Парчето яко, макар че на записа звучеше най-добре вокала, а китарите откъм звук бяха доста примитивни, но иначе и китарджиите са добри.

 

Не мога обаче да разбера за какво парчето не е цялото, макар че на съм хеви фен бях се надъхал да го изслушам, а то свърши посредата ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокала цепи отвсякъде, не съм чувал някой в да пее така хеви в БГ, рядко ме кефят такъв тип вокали :)

 

Парчето яко, макар че на записа звучеше най-добре вокала, а китарите откъм звук бяха доста примитивни, но иначе и китарджиите са добри.

 

Не мога обаче да разбера за какво парчето не е цялото, макар че на съм хеви фен бях се надъхал да го изслушам, а то свърши посредата ?!

 

Здрасти. Не е цялото, защото е от сингъл, който предстои да издадем на диск. Ако качим цялото едноименно парче в нета, какъв смисъл ще има да го издаваме после? :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино!!! Поздравления, момчета, много кефите. Само ако мога да си позволя лекия коментар - мисля, че ако на вокалите има малко ревърб, или някакъв друг пространствен ефект от сорта ще стане още по добре. Останалото , което мислех да кажа, вече други са го казали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Браво!Наистина сте доста добри.Нека да има една свястна и качествена метъл банда поне.Не че няма хич ама на вас не ви липсва нищо така като слушам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много благодаря - от вокала - дано сме ви харесали- на 12 февруари заповядайте в зала универсиада - ще подгряваме - Rasmus- този път ще бъдем изцяло ваши - макар че свирим за без пари - знаете как стоят нештата в БГ - особено ако искаш да се качиш на голяма сцена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучите страхотно, вокала е уникален , евалата (bow) .

My name is Fear даже си го качих на телефона , много силно :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zero - и на мен така ми звъни телефона - станахме двама :ІІ - трябва да се запознаем пич, защото така или иначе феновете на нази идея са малко в нашата прекрасна страна

 

Аако не си го направим ние - няма кой - Сашо - Project Arcadia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Браво :metalist: Звучите страхотно :recourse: Много се радвам че има яки групи като вас :cheers2: Мойте поздравления за професионализма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.