Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

БГ Рок са сравнително популярна група. Знам ги отпреди доста време, имаха и някакъв клип, свързан с футбола, но не знаех, че барабанистът им е крадец и се разкарва с хигиенен маникюр. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 


Абе този наистина ли е толкова зле? sad.gif Никога не съм ги слушал biggrin.gif

имам един диск, мога да ти го подаря, щото май няма да го изхърля скоро. Не знам unsure.gif не ми харесва, въобще ако ще на каквато и да е лента да е записван звучи ШШШШШШШит
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега се сетих,че и аз май съм гледал техен клип по.................Планета ! :ph34r:

Да, защото договорът тогава им беше с Митьо Пайнера! А специално за тази песен с клипа по планета, Онбашията открадна идеята за барабаните и въпреки всичко не успя да ги изсвири както трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ебаси долният боклук дето е тоя.. пожелавам му некой ден да му откраднат и неговите барабани и всяква музикална апаратура , инструменти и т.н. които има.. като види че ги няма дано си глътне граматиката че ги ръси едни глупости..

Редактирано от tryagain
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси долният боклук дето е тоя.. пожелавам му некой ден да му откраднат и неговите барабани и всяква музикална апаратура , инструменти и т.н. които има.. като види че ги няма дано си глътне граматиката че ги ръси едни глупости..

Това не важи за него, защото той си няма апаратура и барабани, а непрекъснато муфти от хората! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Юз е легендарна личност. Тези, които са виждали как изкопава ушното си съдържимо с нарочно дългия нокът на малкия си пръст и после го депозира в устата, знаят за какво става въпрос.

 

Друг легендарен елемент от житие-битието на Юзбаши са небезизвестните "четириоли", но не ми се приказва за него повече, щото просто не си заслужава хабенето на форумни и мисловни ресурси. ХанСоло е много прав, че всички трябва да се чувстваме обидени, че такива като него ги вписват в една категория с нас.

 

Хубавото в случая е, че вече не остана човек, който да не е наясно каква жалка гледка са цялата компанийка на Юзбаши, братовчед му Митьо Атлантика и т.н. и съответно никой не им се връзва.

Е, това беше изключително гадно!!! :greenball:

 

Кирилизирано от Armaggideon. Моля пишете на кирилица!

 

Правила

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...
Отмениха концерт за медиците ни в Либия, няма публика

 

Само 6 фенове си купиха билет за концерта на групите БГ РОК, Д2, ОБРАТЕН ЕФЕКТ, ФАНАГОРIА и ЕРИДАН в четвъртък в столичната зала "Универсиада". Шоуто трябваше да е благотворително в помощ на медиците ни в Либия и заразените от СПИН либийски деца, но бе отменено заради слабия интерес.

"Това е най-големият провал в кариерата ми", разкри организаторът и вокал на БГ РОК Иван Лазаров. Нито един от поканените 50 гости не уважи проявата, в залата присъстваха само шестимата зрители и представители на медиите. "На кого да свирим? На телевизията ли?", обиден е Лазаров.

Билетите бяха по 10 лв., към тях рок-феновете можеха да получат безплатно последния диск на БГ РОК. В албума е поместена и песента "Да огънем света", посветена на медиците ни в Либия.

Лазаров обаче не се е огънал от провала, а се е амбицирал да направи концерта на стадион "Локомотив" в Пловдив. Вчера той тръгна да уговаря спектакъла с кмета на града д-р Иван Чомаков и с шефа в "Локо-Пловдив" Емил Наков.

Ако се разберат, шоуто ще е на 13 юни - в деня на поредното дело на медиците ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е ,че на него не му пука какво е мнението на другите ,и колкото и да го плюем, той си прави каквото си знае. Намира пари от спонсори, имитира някаква дейност и прибира- този човек така си живее от край време и не виждам за к'во се занимавате с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 билета при цена 10 лева?! С Д2 и Обратен Ефект?! Тук има нещо... :) Или е липсвала реклама, или тези БГ Рок наистина са печално известни...

 

Ако се реалзира този концерт в Пловдив, отивам при кмета и му пукам каската...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.