Jump to content
Българският форум за музиканти

jeleto

Нашите барабани

Recommended Posts

Преди половин час се сдобих с ей тез "хубавци"-Pro-Mark The Natural 747 Rock(wood tip)

mysticks.jpg

'Ми аз пазарувах вчера и онзи ден от Цецо Русинов и съвсем "скромно" гушнах Paiste 2002 Sound Edge 14'' за 250 лева и един Аведис 18'' флет... :) За Аведис-а цената беше направо... как да кажа... Абе, цената си беше супер!!! 180 лева...

Изкъртен съм от звук и нежно удоволствие... B)

Не че цената за швейцарския Paiste не е направо кльощава! Цецо си е пич! Това е търговец! Печели от оборот, а не от бройка.

Edited by imperor

Дааа............аз пьк се сдобих с една машинка преди няколко месеца......макара че не я ползвам вече,нещо ми мина мерака да свиря с нея,то не бяха полиритмики глупости,абе металска работа,нещо вече не ме зарибява,та така де.....кардана е PB DW 54004 ако не се льжа , чесно казано е добьр , няма да сбьркате ако си вземете такьв,а цената му е идеална ... 225 ЕURO ;)

Aко някой има интерес да го види нека ми пише на drummer_90@abv.bg ще му изпратя снимчици ;)

Аз обаче почнах от краката за главата.......хахахах трябваше май пьрво да кажа за барабаните ми 2-3 думи,ами така де,купих си Ludwig Accent Custom , порьчах ги от Испания , черни са, кьм тях ми дадоха фус чинели Alchemy i edin "Crash 16" Alchemy , но дьржа да отбележа че не са добри , не правете тази грешка ако ви предлагат!!! Бе нали е на аванта взех ги .....хахахах ;)

;)

Ако някой иска да ги види може да ми пише на drummer_90@abv.bg и веднага ще му пратя снимки :

Edited by ^Drum_Master^

Радост: Zildjian A Custom Projection Crash 19

Zildjian A Low China 18

2.jpg

1.jpg

9.jpg

3.jpg

5.jpg

7.jpg

6.jpg

10.jpg

Последно закупено от e-bay: Tama Swingstar 14"/6.5"

tamahu1.th.jpg tama2ic0.th.jpg

Онзи ден се сдобих с една малка тарамбука от Троян :metalist: Голем кеф е да се свири на нея.Има много як саунд.Тези дни може да запиша и саунд семпли :slap:

IMGP1342.jpg

Тези дни натрупах малко гиър: 20" Paiste 302 ride (thanks to eL_NinYo :metalist: ),палки Stagg 7A Maple и кожи Evans EC Reversed dot coated за барабанчето и Evans EMAD 2 Clear за касата.

Симпатична придобивка - PAISTE Formula 602 ride 20"

picture008rt0.jpg

paisteformula602wt0.jpg

Винтидж отсекъде :metalist:

Симпатична придобивка - PAISTE Formula 602 ride 20"

picture008rt0.jpg

paisteformula602wt0.jpg

Винтидж отсекъде :virtuoz:

Между другото ми предлагаха такъв за 150 лв.И почвам да съжелявам май :)

30473_630.JPG

Преди 1 седмица си взех ей туй :)

ZXT20RR.01z.jpg

Rock ride

D700WL.JPG

да ми е честито на задника