Jump to content
Българският форум за музиканти

" Berklee College Of Music- джаз & поп хармоничн


Recommended Posts

Здравейте,

 

Заповядайте на семинара " Berklee College of Music- джаз & поп хармонични концепции и методи", който ще се проведе в Нов Български Университет на 20 Юни(понеделник) в 16:30,стая 501.

Семинарът ще бъде проведен от мен и целта му е да запозная студентите и всички желаещи с новият предмет,който евентуално ще стартира от есента в програмата на НБУ. Предметът е Jazz Harmony&Composition и копие на уникалната хармонична система на обучение създадена в Berklee College of Music.

Надявам се да се видим, :)

 

Мартин Иванов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Заповядайте на семинара " Berklee College of Music- джаз & поп хармонични концепции и методи", който ще се проведе в Нов Български Университет на 20 Юни

Джазз и Поп :metalist:

Такова мразя :metalist:

Аз няма да дойда :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джазз и Поп  :metalist:

Такова мразя :metalist:

Аз няма да дойда :metalist:

Пич, това по-добре да не го беше казвал въобще - като не ти харесва нещо - по-добре си гледай това, което ти харесва и толкова.

 

Мисля, че има какво да се научи защото Мартин Иванов не е случен човек. За огромно съжаление лично аз сигурно няма да мога да присъствам защото съм на работа и ще бъдат тук шефовете ми от чужбина, така че е абсурд да изляза - ако беше на друга дата със сигурност бих излязъл но точно тогава няма да мога.

 

Успех все пак!:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Джазз и Поп 

Такова мразя 

ако това е наистина форум на българските музиканти,ти определено нямаш място тук ;)

Редактирано от Drums_master
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джазз и Поп 

Такова мразя 

ако това е наистина форум на българските музиканти,ти определено нямаш място тук :rolleyes:

Що ? :think:

Ако беше "форум на Джаз и Поп Музикантите" тогава нямаше да имам място тук!

ама не е и затова съм си на мястото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джазз и Поп 

Такова мразя 

ако това е наистина форум на българските музиканти,ти определено нямаш място тук :rolleyes:

Що ? :think:

Ако беше "форум на Джаз и Поп Музикантите" тогава нямаше да имам място тук!

ама не е и затова съм си на мястото :)

Ало, "врелия" и "ледения": я открийте хладката вода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ало, "врелия" и "ледения": я открийте хладката вода  :)

... и Миротворците са тук ;):)

:rolleyes:

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако мислиш някога да ставаш музикант(какъвто определено не си)се научи,не да мразиш музиката,а да я слушаш :)

Познаваш ли ме ,че и Изводи си си направил?

Ако не се познаваме, можеш да ми се извиниш ,че си се объркал :)

... че приех го лично :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

blackcorsair, ся на интересен ли се правиш, всички разбрахме какво мразиш, що се заяждаш. Абе и аз кво се намесвам като знам какво ще последва..... Както и да е, бъди щастлив и толерантен :think: :rolleyes:. Мисля, някои празни постове спокойно могат да бъдат изтрити

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blackcorsair, ся на интересен ли се правиш, всички разбрахме какво мразиш, що се заяждаш. Абе и аз кво се намесвам като знам какво ще последва..... Както и да е, бъди щастлив и толерантен :think: :rolleyes:. Мисля, някои празни постове спокойно могат да бъдат изтрити

даа Казах, че няма да дойда , а ме изкарахте Нетолерантен и Немузикант :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.