Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam 8 .... Slow One


zanev 70

Recommended Posts

Супер се кефя на всички забили до тук...страшно различни варианти на инструменти, ефекти хардуер и софтуер от всякакъв клас и все толкова сполучливи комбинации, досега тонът на всеки един ми хареса... мисля си, че има определено развитие и доста полезен ефект от джемовете които си правим тук не само за да обменяме идеи за импровизация, но и за запис и изваждане на тон от инструментите с които разполага всеки. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

..... браво бе пичове .... еваларка и на Fashion , и на killer и на рахата ..... и тримата сте забили много стилно , със завидно самочуствие и не на последно място със много приятен саунд .... да не говорим че сте усспели да запазите и свежест в изпълнението както и да вкарате лично отношение , което особено ме радва ... бравос още веднъж .......

...... изобщо досега нещата вървят много добре и за мое учудване на доста приятно ниво в саунд отношение - не знам на какво точно се дължи , но май това е първия джем от близо 10 или 12 които съм пускал от които 8 рокаджийски , в който всички участващи , поне досега де , са си направили труда и са записали китари със доста приличен саунд ... нямам забележки от фундаментален характер ако може така да се каже - е ... винаги може една китара да се изведе още в микса особено в честотно отношение , но това е бял кахър пък и не на последно място въпрос на вкус ..... супер ....... ...

...... айде следващите да побързат че не остана :hysterical: ..... майтап бре ... зор няма ...... а дали някой няма да пробва и акустично да забие .... за цвят дето се вика .... аз ако имах читава китара мигом щях ..... ама нямам .... имам един Пълдин от 1992 година ...... нали се сещате за какво става ...... жалко че никога няма да разбера кой е майстора .... определено щях да пробвам да му навра грифа на определени места дето слънце не огрява .... ама каква да се прави - като я купувах нямах избор - в магазин Русе имаше само една марка - Пълдин .... а стария музикален вече го бяха затрили - а там имаше Кремона .... не че Кремоната са много по добри де .... карай ....... това вече не важно ... важното е че забивате много яко ... другото ще се нареди някак .... живи и здрави . Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичиве много се кефя на това и много бих искал да се включа.Но не мога да сваля файла.Кликвам по 50 пъти там на "next page" и нищо не ми излиза. Помогнете искам да се включа. Не става е с кликване на десен бутон върху плеъра. Що за сайт е тва мама му....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...YAVOR_GUITAR - функцията с некст пейдж не работи от поне 20 дни и не зная причината .... затова прочети моите постове - в началния и в първи мисля на трета страница беше , в отговор на въпрос от Telerig , съм описал още един начин на сваляне на файла ... успех . Цеко :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занев,човече незнам какво да кажа вече(даже има рима :D )!!!Много яка хава се е заформила както винаги!!!На теб и на на всички участници... ;):):)

 

П.П.Реших и аз да се включа в купона!!! <_<

 

Jam 8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Петре, приятелю мой .... много добре .... даже отлично ... че и акустичка си има ... еваларка ти правя :recourse: :recourse: :recourse: ..... но няма да ти е за пръв път ... пък и явно и за последен .... голям си пич шъ знаиш ... ако се видим нявга , имаш едно питие от мен :greenball: . Цеко :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Пешооооо... :)

 

Много ме кефи, че е супер разнообразно като идеи. Звука няма да го обсъждам - за всички е ясно, че си корифей :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момчета, всички сте забили много яко и както винаги се е заформила много яка хава...евала...сполай ви :)

Най накрая се наканих и аз да запиша нещо http://media.putfile.com/Jam-8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи изкъртих се с твоя трак братле...зациклил съм на него на репийт :):) Голям голям кеф ...... обичам като има и хора които отделят време да изпипат идеите си...надявам се скоро и аз да успея да го направя за тоя готин джем защото си заслужава .... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето и моят вариант:

Rock-Jam-8

 

Ограничените ми умения не ми позволяват да свиря така както бих искал , но това не можа да ме спре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.