Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Къде?


Марков

Recommended Posts

Чудя се някъде в българия продават ли се китари ибанез,някои да знае? :thumbs_up:

 

Хаииий :) Чувал съм в Благоевградско имало....така разправят

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естествено че се продават. В Благоевград ето ти направо линк към саита http://www.mci-bg.com/ аз си взех преди 2 месеца от там много съм доволен :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A, и ти ли не знаеш за буквата ъ.. честито!

 

Кирати Ibanez имаше по едно време и в малкия ЦУМ в София, но сега май още е в ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A, и ти ли не знаеш за буквата ъ.. честито!

 

Кирати Ibanez имаше по едно време и в малкия ЦУМ в София, но сега май още е в ремонт.

 

 

изремонтирано е вече, вчера бях :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам преди да се пише да се чете и търси. Търсачката е доста добра във форума. А и Гугъла добре се справя със задачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив затънтеното магазинче в стария град е оказион и рядко можеш да намериш нещо ново и качествено, камо ли Ibanez :thumbs_up: Разбира се, може да не мислим за един и същи магазин, но това за което ти казвам, е единствения магазин в Стария град, за който знам.

 

Иначе най-сигурно е в Благоевград. И аз преди година и кусур като си взимах моята ходих до Благоевград в Музикален Център Икономов. Няма да се плашиш, ако случиш самият Икономов да е там, я кафенце ще те черпи, я химикалче ще ти подари, ще ударите един хубав лаф за каквото намерите обща тема... :) Пък и можеш да пробваш и китари, на които иначе може би никога няма да свириш...

 

Между другото той внася и Marshall, ако имаш достатъчно пари и плануваш да взимаш и апаратура към китарата.

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив затънтеното магазинче в стария град е оказион и рядко можеш да намериш нещо ново и качествено, камо ли Ibanez :rolleyes: Разбира се, може да не мислим за един и същи магазин, но това за което ти казвам, е единствения магазин в Стария град, за който знам.

 

 

Куре, в Стария град има 2 магазина, но й двата са пълен кенеф. Преди имаше 3, но 3-я го затвориха и както каза - никога не е имало ибанез, освен веднъж един Ibanez S470DX в магазинчето до понеделник пазара, но това беше 2004-а!!!

 

 

Поздрави, Рендаков!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, гледам, че в Камертон са пуснали... човека каза, че са директен дистрибутор на Икономов => цените са 1:1 с Благоевград.

 

Има китарки, басове, туй-онуй.

 

Това е едното от магазинчетата до академията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде в БГ няма да ги намериш по-евтини, Икономов е официален вносител. Но имай едно наум, гледай ги много хубаво китарите, ако ходиш там, че на някои е свирено и то доста. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 years later...

Здравей, 

 

мисля, че в Музикален център Филибе видях няколко Ибанеца миналата есен.

 

като ориентир магазина е в кооперация зад Авеню, на Мария Луиза успоредна уличка се пада.

 

не се лъжи по цените - при него всичко е на договорка.

 

Особено ако го хванеш пиян (а това е често срещано явление) може да свалиш със 100-150 лв.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.