Jump to content
Българският форум за музиканти

basis4eto

Нашо Бас Видео (айде да ви видим)

Recommended Posts

мисля/доста се порових/че нямаме тука за бисистити тема-кой колко може.има тема за джем,но аз все още не съм на нивото "джем" ;) та,да са фукаме тука :) то може би главно за учащи като мене ще е тая тема ама.... та аз от тва лято свиря на бас-един inspiration man си имам - marin_zhelezov - че се заядох с тая баскитара,да викам ся и да споделя малко какво съм постигнал.Доволен ще съм ако тука има повече критика отколкото спам или др. а ето и линк към мойте раоти..... http://www.vbox7.com/play:067b0759 тва е.вие гоните... :)

Редактирано от basis4eto

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми браво ! Каква е идеята ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ми браво ! Каква е идеята ?

еми мислех да се получи нещо като тема със обменяне на мнения и опит.някои записва добро свое постижение,показва го,друг дажа критика ,съвет,показва нещо.полезни можем да си бъдем едни на други.ето примерно ся прохождам с баскитарата,но пък на контрабаса свиря от едно 5-6 години.някой който прохожда пък с контрабаса аз мога да му дам hint за нещо и така.нещо като килиино училище. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и ти подхождаш към свиренето като към спорт. Което не е лошо - показваш добра техника, познаване на флажолети и хармония, Ок - добър си, даже доста ;) !!!

Само дето за мен музиката не е спорт и не се мери с техника. Съжалявам, аз лично нямам "постижения".

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааа човек недей така е.аз ако беше спорт утън щях да свиря :) портрета и америка са си доста лирични пар4ета...дет вика "един" за сваляне на мадами.. :) фен съм на джако обаче и "един ден..." като науча word of mouth ще я постна като нещо технично,спортно.за сега примерно бих се зарадвал на хинт за нещо солово на джако от типа на двете ми изсвирени работи,да е без ударни и др. инструменти.върху continuum на джако,но искам нещо малко по-разбираемо... ;) ае колеги дерзайте и пишете.

JACO>ALL

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло няма лошо,ама темата се припокрива с тази:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=25378

Ако има интерес мога да ги слея - в кой раздел ще е по-удачно да ги оставя,според вас? ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При "басистите", идеята е различна от тази на джем-а. Както барабанистите си имаме тема, където си пускаме видеотата, така и тук с басистите :) Айде да ни радвате сега с по някое и друго солце :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми то хубаво да ги слеем ,ама де да знам.сякаш предложената от тебе тема е повее за джем-соло-авторски парчета...аз тука на други изпълнители раотите свиря...но,айде нека да ги съберем че да не се разкарваме тука по целия форум. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много кефиш братле с тоя портрет на Трейси

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това "Да премерим сили" го нямаше, можеше и да пусна видео.. :punk_guitar: .не смятам да се състезавам с никой :icon_shithappens:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятни флажолети и мелодия :punk_guitar: Само този дист... Направо метнах слушалките.. Как ме стресна :punk_guitar: Не съм критик, затова не критикувам качеството, но ефектът ти има нужда от сериозна смяна. И аз ползвам дист и знам каква е краста :icon_shithappens:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dist ми е hand made :) много съм го насилил... :thumbs_up: в бързината и... иначе се по-добре почва да звучи :thumbs_up: та....яко! :greenball: само баса да си сменя "някой ден,но не сега..." :P ще го махна тва да премерим сили,по точно"да обненим опит. :hysterical:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да... по-правилно е да бъде "Да обменим опит", защото познавам няколко басиста тук, които ще го приемат като на война това изказване :thumbs_up: Успех диста и баса!

БИРА!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро изпълнение!Аз лично съм фен на Джако,но тези песни и техника с обертоновете никога не ми е харесвала.Мисля,че фънка от началото,който свириш е много як ! :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте много готина тема и с удоволствие бих пуснал някое видео но този бас направо ме изуми като звучене страхотен е каква марка е?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От OGBiceps
      Здравейте, колеги басисти! Би ми било интересено дали има собственици на Trace Elliot, ако да ми пишете, понеже съм заинтересован да си купя. 
    • От SocialSatanism
      Ние сме двама квази-интелектуалци, единия се опитва да кряка докато мъчи китарата, другия е с раздвоение на музикалността между китарка и клавир. Търсим още двама псевдоинтелектуалци да дънят на бас и барабани. Свирим алтърнатив метъл, просто защото този етикет е най-общия, който съществува. Китарите са ни в дроп до (drop C), правим кавъри на Scars on Broadway и имаме цифра авторски.

За връзка: Дяни К., тел. 0885866691, fb: https://www.facebook.com/dyany.kurulenko
    • От Angus98
      Здравейте , хора !! Търся хора с творчески идеи. Аз съм китарист и леко пея . Приключвам един дългогодишен проект ,защото колегата ми заминава от чужбината и се разпадаме като формация. Ние винаги сме били запленени от авторското творчество, но вече няма как... Идеята ми е да намеря хора със същото мислене като моето, че авторското е най-готино! Търся ритъм китара , бас , барабани и вокал за да можем да творим!!! Ако има навити от Пловдив съм!! Rocknroll8@mail.bg ми е  е-maila. 
    • От drummer_from_hell
      Здравейте, ние сме барабанист и китарист, които понастоящем сме в София и търсим хора(басист и вокал) да свирим, като главно става въпрос за кавърчета и авторска музика(която предстои да направим).
      Става въпрос изцяло за любителско свирене(нямаме амбиции да ставаме супер звезди), тъй като и двамата си имаме дневна работа.
      Ще свирим веднъж макс. два пъти седмично. Като музика се целим към нещо от рода Queens of the stone age , Pearl jam, Soundgarden и подобни, НО! като цяло сме отворени и към други жанрове.
      Репетирането ще се случва в кв.Княжево, като студиото е доста приятно и на прилична цена(10лв на час).
      При интерес, пишете под темата или на лично, за да обменим контакти.

Поздрави!!!
    • От MOL
      Здравейте, започваме издирването на басист!
      Свирим гръндж и алтърнатив - кавъри и авторска музика! Имаме доста опит, но за жалост и поради несериозни хора минали през бандата нещата вървяха доста бавно. 
      Т.к. Решихме да действаме като трио - барабани, китара + вокали и бас, имаме няколко изисквания към бъдещ басист
      Какъв човек търсим:
      1. С опит и желание
      2. Басист, който може да пълни - тип Jeff Ament, Robert DeLeo, Dylan Wilson
      3. Да може да припява
      4. Да има опит с авторската музика. 
      5. Да слуша такава музика - това е задължително условие, т.к. вече няколко души ни загубиха времето като идваха на прослушвания или даже бяха за кратко в бандата, но искаха да свирят/пеят друга музика

Свържете се с нас на л.с. във ФБ страницата ни: https://www.facebook.com/Made-of-Less-1398324290382819/

Hello, we are looking for a bassist
      We play grunge and alternative rock - covers and our own music. We have a lot of experience but due to some irresposible people who were in the band the progress was slow.
      Because we decided to be a trio - drums, guitar + vocals and bass, we have some requirements for our future bassist:
      1. Expericed and willing to play
      2. A person who can fill the space - like Jeff Ament, Robert DeLeo, Dylan Wilson
      3. Who can sing
      4. Have an experience with creating music
      5. The person should listen to this kind of music - we wasted too much time with guys coming for audition or even playing for a while with us and asking us to play a differnt genre 

If you are interested - contact us with a messege in our FB band profile - https://www.facebook.com/Made-of-Less-1398324290382819/

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.