Jump to content
Българският форум за музиканти

За наркотиците


Glacierise

Recommended Posts

Аз не знам как се употребява алкохол в 'малки' количества :D Ама като пия, хич не моа да свирим дееба.

алкохола действа съдоразширяващо, за разлика от кафето например. за тва кат си нервен на сцената едно 50мл нема да ти навредят :godbless: ама нагоре в скалата вече от собствен опит съм забелязъл че има негативен ефект. един приятел обаче трудно ходи от пиене ама свири мнооо яко, щот почва да не му пука и прави купон на сцената и хората се кефят, пуска шеги туй онуй, аз например съм големо дърво на сцената и тва си е , ама тва е др тема де. Ей ви на Ингви той на кво прилича на сцената от алкоооохооооол. абе не знам кво да кажа идеята е да има концентрация върху свиренето, а не върху циците на някоя от първия ред :green: или още по-зле върху проблемите за сметките за парното :D така че всеки сам си прави сметката. аз работих известно време с едни пичове дето барабаниста от трите репетиции дето имахме преди участията идвА пиян и немаше ползотворна работа, вервайте ми. Даже зема че си скочи върху барабаните и влуезна у тех като....... абе представяте си картинката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе и аз немам нищо против наркотиците (само алкохол ползвам), обаче имам едно ГОЛЯМО против тезата, че те ти 'помагат'. Ако искаш да си по-оригинален и нестандартен, трябва да мислиш в тази посока. Все пак, като се наковеш, музиката не я измисля някой друг - пак си ти. И ако тогава си по-оригинален - значи трябва да се научиш да отключваш тая оригиналност и съзнателно - без външна намеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, то е ясно че като джаснеш 4-5 водки няма да ти хрумне произведение за малък брас бенд, детски хор и два комплекта барабани! Аз лично предпочитам да пийвам по някое друго по репетиции, просто така ми е по-гот, по същата причина обичам да пийвам и когато пътувам с влак, срещам се с приятели и... айде стига че ще излезе че имам проблем... ;) А наркотиците смучат! Винаги съм ги мразел, не струват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Glacierise ме изпревари. Самоосмислянето на човек не е свързано със самозаблуждаването, което се постига чрез употребата на разни вещества.Освен това-зависи кой как приема музиката-ако е за лично удоволствие, е... пийте си и си се друсайте тогава.Съществува едно нещо, наречено баланс-мислите ли, че някой от упоменантите велики потребители на наркотиците е бил щастлив и е живял пълноценен живот?В началото може би да, ама после?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алкохола и тревата предизвикват само прихическа като цигарите (предпочитам първите две пред последното, че поне ти става гот

Нека алкохола да води само до психическа зависимост... ;)

 

Никой не може да ми каже че наркотиците са полезни...в самото начало може и да са довели някои от Големите до интересни и нестандартни идеи, но голямата част от това според мен се дължи именно на това че са Големи, не че наркотиците са ги направили такива...Друг е въпроса че някои от тях не са взимали наркотици с ясната и единствена цел да станат по-креативни, а по-скоро защото начина им на живот и разбиранията на времето са ги довели дотам...

Ако почна да се друсам, надали ще стана новия Джим Морисън, Кърт Кобейн или Джими Хендрикс...по скоро ще стана поредната развалина. Не е необходимо да го опитвам, за да знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наркотиците като херо,ЛСД и други лайна са си убиец!!!!!!!!!!!!

Но тревата не е наркотик ;)

Не, тревата е наркотик, само че лек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от никво сдружение :green: Просто от време на време си попушвам ;)

 

Ако тревата е лек наркотик, тогава алкохола и цигарите какво са?!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тревата, кафето,алкохола,меда, цигарите, захарта, солта, подправките, и всички вещества, към които се предизвиква психическа или/и физическа зависимост са наркотични вещества. някои от тях - които предизвикват произвеждането на дадени хормони (на щастието и т.н.) и посредством това загуба на ясна представа за реалноста се наричат опиати. тревата е опиат. хероина също. но тревата е лек опиат, защото не предизвиква физическа зависимост, за разлика от хероина. телевизията и интернет също са наркотици например, доста от навиците ни - също.

 

предполагам, че Ицо като е пускал темата е искал да пита за опиатите а не за наркотиците като цяло ;)

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тревата, кафето,алкохола,меда, цигарите, захарта, солта, подправките, и всички вещества, към които се предизвиква психическа или/и физическа зависимост са наркотични вещества. някои от тях - които предизвикват произвеждането на дадени хормони (на щастието и т.н.) и посредством това загуба на ясна представа за реалноста се наричат опиати. тревата е опиат. хероина също. но тревата е лек опиат, защото не предизвиква физическа зависимост, за разлика от хероина. телевизията и интернет също са наркотици например, доста от навиците ни - също.

Именно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкепям колегата Henderson!

 

KOZ :arrow: :guitar:

 

Но, в крайна сметка то си е въпрос на личен избор: ще козиш ли, ще пиеш ли, ще си носиш сандвичи и банички по реп. да не останеш гладен...

 

Примерно аз обичам да козя по репетиции, като играя джаги и като съм на практика с колеги... когато е весело! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.