Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam 6


zanev 70

Recommended Posts

Респект към всички до момента записали участие - както се казва може по-бавно да се развива ама пък добре се развива.

 

Bobz - ултра мега много яко човек :metalist: !!!

 

Аз тъй и тъй не съм свирил от 560 години и праснах вчера едно импро отгоре па каквото такова - ше замисля нещо по-мъдро в бъдеще:

 

http://media.putfile.com/Z70-RockJam6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

.... много си е добре , synchu приятелю .... хич не се коси , че не си свирил от 560 години , много добре се е получило джемчето , бравос :) ....

.....а иначе да не мислиш че само ти нямаш време ... всички сме така , колкото и да е неприятно като тенденция ... мамата си е е..ло ей ...... ако има млади момчета които четат това - пичове свирете докато имате време, щото после живота те грабва и край ....... освен това започвам да се съгласявам , че може с по бавни темпове , но джема започва да се оформя като много як от страна на участващите в него ... евала на всички досега :( .. Цеко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има млади момчета които четат това - пичове свирете докато имате време, щото после живота те грабва и край .......

 

^ :thumbs_up:

:rocker:

 

Голямо браво на всички участници :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Момци , браво на всички . Тука се чуха куп възхитителни идей за свирене за което мога единствено да ви сваля шапка на всичките :virtuoz:

Жалкото е само , че като слушам какви добри музиканти има във форума ми идва да си разпродам музикалните инструменти и да се захвана с нещо от рода на продавач на картофи на пазара в Люлин или нещо от тоя род :rockband:

Поздравления за всички и трябва да знаете , че яко ме кефите :drummer::hooray::singer: :singer: ;):thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

Редактирано от dedomito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето и малко принос от мен...не се получи както исках защото нямах никакво временце да го мисля и изсвиря като хората, камо ли звук да му направя даже малко какафония стана накрая...но на прима виста толкова успях...иначе парчето е много готино и ми се искаше повече да си поиграя но....следващият път повече..... :) поздрави към всички участници!

 

цъкни тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... брей , брей .... заслужаваше си чакането ... браво приятелю , много , много яко ;):recourse: :recourse: , изкефи ме в пълна степен дето се вика .... и идеите и свиренето , пък и неи на последно място и тона на дзвера който си докарал ... браво още веднъж ..... знаех си че е няма да ме разочароваш ...еваларка ти правя :) Цеко :metalist:

... а иначе тръгвам да го пускам все насича - пък то щото в уев файл било - 24 мб много му идва на нагорно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);):recourse::recourse::metalist: мерси пичове! забравил съм да го конвертирам и затуй е така нямах време наистина и бързах:) ще оправя тази работа довечера :) поздрави! радвам се че ви е харесало...а тона е с моето кубе и и процесора с микрофон Sudio Project B1 който временно съм взел вкъщи но пак нямах време кой знае какъв тон да направя въпреки че ми хареса как звукна с това микрофонче :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не знам дали толкова "евалла","машалла" и др. турцизми най-добре изразяват възхищението на съфорумците,но щом такава е повелята на времето ето малко и от мене:

 

Аферим,машалла,мурафет чорбаджи-ашгюлдюк!

 

Това е най-якия мурафет във форума!Благ като турска баклава с много сос и някой и друг орех!Евалла Занев Бей,евалла и на всичките участващи рая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.