Jump to content
Българският форум за музиканти

Koobenot

Sakar - We Come Into The Night (Demo version)

Recommended Posts

Парчето е смесено от мен, очаквам коментарите ви.

• Like 2

Доста приятен power !  Браво на групата !

Относно звука - харесва ми много, но нали все трябва да кажа нещо, ще се опитам да съм аналитичен:
- Много ми харесва, когато басът се чува, а още повече - когато има какво да се чуе.  Тук баса е могъщ, но малко доминира над ритъм- китарите. На мен лично като басист така ми харесва повече, но заради общоприетите клишета може би трябва да го върнеш една идея надолу, или да вдигнеш ритъм китарите една идея.

- Вокала е прекалено напред за мен.  Тоя пич пее убийствено, но аз лично не си падам по високи вокали, така че това може да не го взимаш под внимание.  За стандартите на стила мисля че е Ок.

- Чинелите са ти по-назад, откъдето ти липсват високи като цяло. Барабаните са си наред, само чинелчетата леко нагоре, за блясък !

Като цяло, на 3-то слушане - прекрасно е, по световен стандарт !  Могъщ, стегнат и динамичен звук ! Прекрасна работа - и твоя, и на групата !

• Like 1

@Demiurg Благодаря за оценката. Баса идейно го дръпнахме по-напред, за да се чуят пръстите на тоя човек, а и след ревизия на по-ранните версии на микса момчетата си искаха повече бас. За гласът е горе-долу същата работа. Колкото до чинелите, напълно съм съгласен за тях, ще пробвам през уикенда да ги изкарам още малко, осбено краш-а и ще пусна нова версия. Поздрави! :) 

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.