Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От MISS_SUNSHINE
      Здравейте! С голяма доза вълнение споделям с вас нашето ново видео - Bendida - The Farthest Shore! :metalist:
      https://youtu.be/HypCxA_s9no

• От X_X
      Здравейте, искам да попитам кои от вас са използвали програмата Bias FX na Positive grid. Интересува ме какви параметри трябва да има компютъра ми за да нямам неприятна латенция на звука по време на свирене. Планирам да си купя audio interface Focusrite scarlett 2i2, но първо бих искал да знам дали компютърът ми има достатъчно добри параметри за да е безпроблемно свиренето.

Laptop HP
      Процесор : Intel® Core i5-6200U CPU @ 2.30GHz     2.40GHz
      RAM - 4GB
      64 битова операционна система, процесор, базиран на х64

Благодаря!
    • От Небесния
      Здравейте, приятели. 

Занимавам се с вокали, като до скоро пях в една немска група, като обаче трябваше да ги напусна, защото се прибрах в България. Търся хора за създаване на проект, както и съм готов да се присъединя към вече готова група. В стилово отношение съм доста пластичен, като бих правил всичко от хардкор/метълкор/и, през деткор и бийтдаун, до дет метъл, даунтемпо и т.н. Всичко, що е тежко с две думи. Става дума за гр. Варна, като обаче някои членове могат и да са от друг градове, стига прихождането от време на време да не е проблем. 
      Понеже още нямам български телефон, заинтересованите хора(дано има такива) нека ме търсят във Фейсбук като David Stefanov, както и на имейла ми - davidstefanov@yahoo.com. 

Слагам линк на старата ми банда, за да имате представа какво долу горе правя/съм правил досега. 

Поздрави! 

• От prayer4eto
      Instrumental Progressive Rock - A mixture of heavy guitars, Jazzy Chords, folklore influences and the revival of the Mellotron spirit. Retro Futuristic visions of the world through music.

BANDCAMP:
      https://futurewasperfect.bandcamp.com/releases

YOUTUBE:
      www.youtube.com/channel/UCu-5WkXY42K8kBG3MsPUzoQ

FACEBOOK:
      www.facebook.com/futurewasperfect/

Instagram:
      www.instagram.com/future.was.perfect/

CD BABY profile:
      store.cdbaby.com/cd/futurewasperfect

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.