Към съдържанието

Снимка

Моля препоръчайте микрофоннa стойкa за маса (бюро)

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 xVEGANx

xVEGANx

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 143 Мнения:
  • Инструмент:вокали

Публикувано 06 декември 2017 - 05:53

Здравейте трябва ми микрофоннa стойкa за маса (бюрото ми). Моля препоръчайте някоя здрава, на която дори да мога да си закрепям DSLR-а както един пич на картинката е успял : https://strongstart....graphy-station/

Стойката трябва да е със завиване като на менгеме. Като: RODE PSA-1 . Гледам и някакъв Proel DST260, но нз мога ли да му се доверя, няма да издържи кило камера. Микрофона ми ще, но искам да мога да ползвам стойката и за камерата (както по-горе на картинката е постигнато с първата стойка - RODE PSA-1). Гледам и някакъв Soundking DD077B, нямам представа дали е качествен и здрав (ако някой знае, нека сподели). Също и някакъв Marantz Pod Stand 1 - изглежда ми твърде нефилитен, но мисля, че добихте представа какво търся. RODE PSA-1 ми харесва. Ако го открия употребяван бих го закупил и втора употреба. Някой знае ли къде се продават такъв тип стойки втора употреба? (едвали има какво толкова да им се амортизира). Ако може и други модели да ми покажете много ще се радвам. Помогнете мида избера. Ще правя влогове и записи на вокали, затова ми е стойката (трябва да е точно такъв тип за бюрото ми, иначе имам и правостояща König & Meyer 210/9).

#2 xVEGANx

xVEGANx

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 143 Мнения:
  • Инструмент:вокали

Публикувано 08 декември 2017 - 13:51

моля ви..

#3 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6832 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 08 декември 2017 - 16:11

Отиваш в магазина с DSLR-a и пробваш на коя стои най-добре.

Да не мислиш, че всички си купуват микрофонни стойки за да си слагат DSLR-ите. Аз имам стойка на която си слагам... микрофон. От де да знам дали ще издържи DSLR.

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни