Към съдържанието

Снимка

Мел Плачкова - Слънцето Ни Пали

Мел Плачкова Слънцето Ни Пали Лятно парче

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 a1RwalK

a1RwalK

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 217 Мнения:
  • Инструмент:Координация

Публикувано 14 юли 2017 - 20:47

Драги колеги, щастлив съм да споделя с вас едно произведение, върху което работихме с екипа.

Ще се радвам да споделите мнение и обратна връзка за който и да е аспект от продукцията. 

Поздрави и весело лято!

Drumming is a dance composed of our outward physical motion,
which projects our inner expression and emotion
.

Last Fm.
Facebook

#2 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9213 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 14 юли 2017 - 23:28

Не слушам много такава музика, но ми се струва добре направено парчето. За клипа, не мога да говоря, тъй като не съм режисьор.

Единственото, което мога да кажа като критика е, че според мен дикцията може да е по-ясна (без разбира се, да е натъртена), защото така, както е сега, се изисква известно внимание, за да чуе човек ясно някои то думите.

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#3 yamaha

yamaha

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 610 Мнения:

Публикувано 15 юли 2017 - 09:50

Не слушам много такава музика, но ми се струва добре направено парчето. За клипа, не мога да говоря, тъй като не съм режисьор.

Единственото, което мога да кажа като критика е, че според мен дикцията може да е по-ясна (без разбира се, да е натъртена), защото така, както е сега, се изисква известно внимание, за да чуе човек ясно някои то думите.

Според мен няма нужда да си режисьор, за да изразиш личното си мнение дали ти допада или не някой клип. :)

На мен лично песента ми харесва, приятна е, изпята е добре, смесена е добре, дори и дикцията за която говори колегата не ме дразни. Понеже се занимавам със студийна работа, единствено при обработката на вокала бих засилил малко най-ниските тонове в куплетите там където гласът няма много тяга (си бемол & ла бемол), но това само като пожелание, тъй като и сега си се чуват, макар не толкова изравнено спрямо по-високите. ;)

А клипчето, макар и снимано с минимален бюджет е доста свежо и приятно за гледане - браво, добре сте се справили! :thumbup:

Also tagged with one or more of these keywords: Мел, Плачкова, Слънцето, Ни, Пали, Лятно, парче

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Yahoo (1)