Jump to content
Българският форум за музиканти

bejazz

Kой ви е любимият български басист

Recommended Posts

Да Иво от ТЕ,дествително много идеен музикант.За Еко няма какво да коментираме-Басистът на Републиката.:) А.Бахаров-класика.За мен ФСБ бяха с него неповторими!Но да не забравяме за всички онези музиканти,които са прекарали дълги години в чужбина,пропускайки възможността да се реализират тук(въпреки че доста от тях останаха доволни).За мое огромно щастие познавам такива.В случая ще кажа за един басист,който ме хвърли в гениялността на Jaco.Не само че ми показа,но и ми доказа че не по-малко гениялни музиканти се лутат между нас.Руслан Купенов се казва въпросния.Не само музикант,но и режисьор.

Айде с здраве.

p.s.Надявам се сте ме разбрали за какво говоря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Звездомиров сички го знаем че е върха пък и да не го знае някой вече със сигурност го е научил...аз ще гласувам за Георги Милчев(Годжи) :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венко от ЛЪКИ БЕНД е най-добрия басист, който съм чувал B) Той е басист по неволя - оригинално е барабанист, после китарист и басист по неволя :)

Слушал съм и басиста на "ТЕ", но Венко повече ме кефи :) Знам, че не е много известен, но това не го прави по слаб и по-малко идеен, нали ? :)

Просто супер музикант, скромен като човек, освен това и пее като змей!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе некво инфо за Бахаров? Последно, чух, нещо по Скандинавия се е мотал. Данчо, некви засечки с него по викингско?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еко,Иво Звездомиров,Денис(Ахат),Мартин Стоянов(Каскадьори) и Ерол :)

Редактирано от drummer_93

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивайло Звездомиров :) . Доволен съм, че 1-на година ми беше учител и научих толкова неща, които нямаше как и от каде да науча по правилния начин. Развих се много по бързо. Благодаря му! ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено Ивака от "ТЕ" свири много доре. Доста академично,но все пак мисля че е номер едно!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е басистът! :thumbs_up:

Друг любим басист - Ники от Фаворит, Бог да го прости, не е между живите отдавна, но свиренето и пеенето му не могат да бъдат забравени!

Редактирано от Infinity

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.