Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте съфорумци,

Отдавна не съм влизал тук...

За тези, които се интересуват, вече не се занимавам с продажба на духови инструменти.

И така, дадоха ми почивка (макар и принудителна) от работата ми в чужбина, може би до Коледа :-)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си ни дошъл, колега, много нови и хубави неща се случват в музикалния живот у нас последните години, дано това да те настрои творчески този път!  :cheers2:

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и нещо да се случва в София, но не виждам провинцията да се е променила към по-добро...по скоро обратното.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От TrumpetNick
      Не знам дали това му е тук мястото но...

По празниците съм си в БГ, ако някой му е нужен тромпетист (и е готов да заплати за това), аз съм на разположение. Мога да свиря и на тромбон, но тромпета ми е основния инструмент.
    • От greendebility
      Ние сме Time Bomb и спешно си търсим компетентни духачи, както и удърняк. Възрастта не е от особено значение, стига да е под 30 години. Предупреждавам, че сме малки (16-19), но това не ни прави слаби музиканти. Бенда ни се състои от клавир, барабани, бас, соло китара и вокали. Имаме и предложена работа със заплащане, която ни чака да  изготвим репертоар.
        Така...Забравих да спомена, че сме от София и ако някой има желание да се пробва, но не свири на изброените, може все пак да се свърже с нас.
        Телефон за връзка: 0884780284 - Бети или 0884327662 - Павло

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.