Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте да намерим малко клавиристи :-)


musicman

Recommended Posts

Добре заварила!Само да не ме оплюете и мен,че съм САМО китарист.Китарата е първата любов(вече 17 години връзка),пианото е втората-изстраданата(докато си го купя,ама пък какво уцелих-уникат от 1883!!!)и продължава десетина години,че и повече май...Сега сериозно:по въпроса с авторската музика-писала съм такава за няколко пиеси,предимно на пиано.От време на време се събирам с разни "групари" уж "за малко помощ тука с едни хармонии",става така, че им избацвам по 5-6 парчета, плюс китарните части и вокалната партия(или партии) и...Мързел,брате-окапва им ентусиазмът,като се започне сериозното свирене или пък ме разчекват и да карам интрото на акустичната,и клавира после да държа,че и да пея.Не ,че не се получава,ама...Та така:това е много накратко казано(че надълго си трябва на живо да е).

 

P.S.:Чакам си бирата(а защо не и направо касата,като си толкова щедър)-студена и зелана,моля!!! :lol:

P.S.:Чакам си бирата(а защо не и направо касата,като си толкова щедър)-студена и зелана,моля!!! ;)

Бирата я имаш ;-)

само че кажи какво ще ми изсвириш на пианото ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предимно авторски неща,но може и да си заформим някой Jam Session,че моите са по 20-ина минутки дълги(и много скоростни),а в момента съм с отшумяващ тендовагинит(а той се лекува с почивка само).Може да ти посвиря някои аранжирани песнички-Catch The Rainbow,Man Of Sorrows-такива нещица...Каквото искаш,бе-работим по желание на клиента :lol: !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами както може би вече знаеш има идея за джем сешън, така че ще можаш да посвириш със всички, които имат желание ;-)

А бирата я имаш на следващата среща на форума ;-)

:beer::blink::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Е, Аз се пошегувах, пък ти се върза!

Все пак това ми е професията. Завършил съм класическо пиано, след това много години свирих синтезатори.

Стига толова! Аз прекратих свиренето, свирете Вие.

Аз само в къщи за себе си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав дето си прекъснал :)

Има голяма нужда от клавиристи в момента :)

Аз немога да си намеря от 6 месеца някой свестен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рок периода в моя живот приключи. За да се свири в банди и да живееш номадски живот се иска да си авантюрист. Аз и без това не съм, въпреки че доста време ми липсваше. Липсва ми адреналина, преди концертите, но за да взема това решение си имам лични причини, които не желая да споделям. Възможно е някога пак да се върна, но се съмнявам.

Път на младите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,Иване!Мислим по съвсем един и същи начин.На твоето менение съм.И аз бях много години по сцени в BG,Norge,беше хубаво,но семейството го нямаше.Ама за бирата става.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не могли били да намерят-ей ме къде съм!?! :) Какво чакате-лапайте ме като топъл хляб и да приключваме с вайкането!!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.