Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по пеене с Вяра Иванова и подготовка за кандидатстване в музикални училища във Великобритания


Recommended Posts

Предлагам индивидуални и групови уроци по пеене за начинаещи, напреднали и професионалисти.

Уроците могат да бъдат проведени в София, Бургас или по Скайп.

 

Уроците включват вокална техника, работа по контрола върху дишането при пеене, подобряване на интонацията и артикулацията,

фразиране, стилова специфика, орнаментика, фонетични особености при пеенето на чужд език, подбор на репертоар, писане на чартове.

Според интересите и амбициите на ученика може да се включи обучение по теория, писане на песни, аранжиране на вокали,

подготовка на певци за кандидатстване в колеж/университет/консерватория във Великобритания, както и уроци по английски език.

Стилове: поп, рок, блус, соул, музикален театър.

 

За мен:

Работя като музикант и преподавател в България и Великобритания.

Завършила съм Applied music в University of Strathclyde, Glasgow, UK и Popular Music Performance в Stevenson College Edinburgh, UK.

Преподавала съм в частни музикални училища във Великобритания, както и като гостуващ лектор в Кралската консерватория на Шотландия (RCS) в Глазгоу.

Имам дългогодишен изпълнителски опит - като соло изпълнител и като вокалист/басист в групи.

Паралелно с преподавателската дейност работя по авторска музика и като сешън музикант.

 

Уроците са с продължителност от 60 минути и струват 30лв. При закупуване на карта за 5 урока получавате един безплатно.

Благодаря ви за отделеното време и до скоро! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Уроци по пеене, songwriting и английски:

София, неделя, 6ти септември @ Sofia Music Hub

Само с предварително записване. До скоро!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Уроци по съвременно пеене, музикална теория, солфеж, songwriting, английски език. 

онлайн - Skype: this_little_bird или в студиото ми в гр. Пловдив

За записване: 0893 577341

Ако сте вокалисти, родители на вокалист или вокални педагози и търсите съвети/ подкрепа/ вокално обучение, можете да се присъедините към ФБ групата ми: Sunday School with Viara

Успех на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

След-пандемично и преди-апокалиптично - Здравейте отново! :) 
На линия съм за уроци по съвременно пеене, музикална теория, солфеж, songwriting, английски език. 

контакти: Skype this_little_bird

                  Viber 0893 577341

Ако сте вокалисти, родители на вокалист или вокални педагози и търсите съвети/ подкрепа/ вокално обучение, можете да се присъедините към ФБ групата ми: вокално студио "Вяра Иванова" - официална група . Възможно е и видеата на вокална тематика в моя YouTube канал да са ви интересни.

Успех на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Вяра е страхотен педагог, занимавам с пеене от доста време и имах конкретни въпроси за вокалната си техника, на които тя отговори изчерпателно и разбираемо, като също даде план за действие за по-нататъшно развитие със серия упражнения и методологии. Препоръчвам с две ръце! :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.