Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля за коментари,критики и т.н. :)


LP1

Recommended Posts

Здравейте с един приятел записахме това, чуйте го и дайте коментар (ако имате време разбира се), добавили сме само ефект, не сме коригирали тонове и т.н.

Разбира се може да сте критични, предпочитам реална оценка !

Благодаря за отделеното време :) 

 

https://soundcloud.com/lp1-4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и сега е добре, но още малко като че ли, и става перфект.  браво

Много благодаря за бързия отговор, умишлено оставихме записа така, без корекции за да знам къде са грешките, не че не ги знам де -има фалшивичко :) но и винаги са полезни няколко допълнителни мнения.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

мелодията, гласа- екстра. усеща се едно леко фолкаджийско вибрато на моменти, и направо е ужасно, а тази песен ми е една от любимите. нямаше как да не чуя, още по-малко да замълча. останалото е добре обаче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мелодията, гласа- екстра. усеща се едно леко фолкаджийско вибрато на моменти, и направо е ужасно, а тази песен ми е една от любимите. нямаше как да не чуя, още по-малко да замълча. останалото е добре обаче :)

Мхмм мерси за отделеното време, а за вибратото - да наистина като се чуя е така, ще го имам в предвид.

Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не обичам да давам такива мнения, ама понеже общо взето ми хареса, реших, че мога да си го позволя този път. 

Верно махни вибратото и пей по-просто, но за сметка на това по-точно - има колебания, тонът не е стабилен и понякога не е точен - поне аз така го чувам - като слушател, не като професионалист.

Имаш хубав глас и приятен, хубав тембър, просто трябва да се обработи и да добиеш техника - с педагог, предполагам, ще е най-добре.Сега фразата звучи колебливо, малко като на караоке - леко аматьорски.

Но би могло да стане, според мен - има над какво да се работи, но има и с какво - демек, в гласа ти има материал.

Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отделеното време, общо взето и аз така мисля, поне явно имам що годе вярна преценка :)

Една последна балада поствам, пък кажете как Ви се струва, кое куца, какво да се промени...т.н.

https://soundcloud.com/lp1-4/andreev-pochti-zabravena

Мерси на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.