Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
fichone

Човек за съвместен проект

Recommended Posts

Здравейте,

Търся човек за съвместен проект, а стилът ще е електронна музика. Ограничение към определени стилове нямам, защото всичко ще е на базата на експерименти... и най-вече забавление ;)

Нека заинтересованите да ми пуснат лично съобщение, за да разменим контакти и поговорим по-обстойно.

Лек и спорен ден!

Поздрави.

Здравейте !

Аз  се занимавам  с програмиране  на всякаква  музика  включително и електронна.Ако  желаете  свържете се с  мен>

Skype todorem GSM 0885 686 550

Тодор

Харесвам определени ефекти в траковете Занимавам се Deep House Club Skype andrian.ivanov 088 889 4331

Аз също съм отворен за колаборации. Дъбстеп, техно, ДнБ.....

https://soundcloud.com/bassillbulgaria

Част от реализираните ми проекти. Още поне 20 чакат за довършване. DAW Ableton 9. 

за връзка:

https://www.facebook.com/bassillbulgaria?ref=hl

Edited by BASSSKO

Здравейте,

Аз също съм навит за някоя друга колаборация. Стилове: dubstep, dnb, trip hop, house, uk garage, ambient, dub, techno и прочее, Пишете тук или на skype: a_head_aerosol

Работя основно с Reason 5.

Правя собствена електронна музика от 3 г задълбочено в стилове Брейкбийт ,Дъбстеп,Транс,Хаус, и смесици . Facebook : Dido Petrov ,skype: didopetrov87 tel: 0897319914 - Dido . Youtube channel - Dreamscape

Здравейте. Ако има заинтересовани за колаборация маниаци, продуциращи Транс, Хаус и почти всякаква електронна музика, нека ми пишат в скайп. toni_cska123

Желаещи за Миди шах? Доста правила има и ще ги пратя на ЛС. Интересни резултати се получават :greenball:

Ако има желаещи ди джеи, рапъри, бийтбоксери, басисти, барабанисти и всякакви други за всякакъв електронен джем на живо нека да идват всеки понеделник в "бойна готовност" в Клуб на Актьора в Младежкият театър "Николай Бинев". Входа за клуба е от към късата улица със стъпала "Малко Търново". Има хапване, пийване и тия три неща.  Налична е достатъчно просторна сцена за барабани и още 3 - 4 изпълнители. Апаратурата е достатъчно мощна има две крайни стъпала, кросовер-процесор, субуфер две колони и един монитор. Има и светлинни ефекти. Миксера също става, макар че е ди-джейски.

Очаквам да се получи интересна смесица на живо от всякакви стилове без ограничение.

"ЕЛЕКТРОНИЦИ ОТ ВСИЧКИ СТИЛОВЕ - КОЛАБОРИРАЙТЕ СЕ!" :yahoo::cheers2:

:punk_guitar::cheers:

контакти на 0898220455

Edited by Лими