Jump to content
Българският форум за музиканти

Flowsky

Flowsky - Midnight Run

Recommended Posts

Едно парче, с което аз лично много си се гордея! Скоро излиза втори албум от моя милост и това е прелюдия към него. Надявам се да ви хареса!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Annonnymоus
      https://www.thomann.de/gb/jackson_slathx_m_3_7_sw.htm

(Jackson SLATHX-M 3-7 SW)

Наясно съм, че Динакорд доставят от Томан, но има ли къде да се пробва тази китара преди да се поръча? В самия им магазин нямаше последно, когато ходих (преди месец?), нямам идея дали сайта им се обновява, тъй като липсват модели, които съм видял, че има в наличност в самия магазин.
      Благодаря предварително! 
    • От ViniVidiCici
      Здравейте,

Свиря на електрическа от 4-5 години (но не всеки ден, за жалост).

Почти съм се решил за 8-струнна и се спирам на Tam10.

Има ли някой във форума с такава китара или има ли някой който е свирил на такава и може да даде мнение?

От собствено проучване чрез чичко ти Гугъл чета, че хората са доволни и, че това е качествен инструмент.

Тъжното е, че до сега не съм пипал дори 7-струнна. Но съм прекалено надъхан да ме спре нещо такова.

Вторият ми въпрос е - от къде да си я взема? Да си я поръчам ли или да използвам услугите за доставка през български магазин?

Ще имам ли вариант да я пробвам и ако има забележка да я върна за друга?

Просто, отскоро бачкам и мога да си позволя скъп инструмент и съм малко невеж в това как става покупката.

Като цяло как става схемата със signature моделите?

Ако има нещо, което трябва да знам, но не съм споменал, ще бъда благодарен да ме уведомите.

Поздрави,
      ВиниВидиЦици
    • От bogibo
      Ozric Tentacles или Underground-ът на Underground-а с концерт в София на 10 Март
      Една от най – емблематичните британски спейс рок / сайкъделик групи ще направят за пръв път концерт в Родината ни на 10 март в София по покана на Wrong Fest. Концертът ще се състои в Mixtape 5. Съвсем скоро ще бъдат пуснати и 100 билета Early Bird от 20лв в мрежата на ticketlogic.bg

Ozric Tentacles са  psychedelic / space rock / ambient / trance формация от Съмърсет, Англия, чието начало започва в далечната 1983г с  6-часова вечерна джем импровизация на сцената на свободния фестивал Stonehenge. Според Ед Уайн, който е и едиснтвеният останал оригинален член на групата, "'Ozric” е древното име за „Свещенна Енергия”, а „Tentacles” (пипала) е „просто глупава дума, която реших да сложа накрая” – колко хипарско нали?!

Mузиката им е намерилa своя път към сърцата на хипита, електронни музикални ентусиасти, рокаджии, PSY-trance маниаци, прогресив фанатици, та дори и на откачалки, които са станали жертви на отвличания от извънземни.

Групата има зад гърба си 29 албума, продавайки повече от милион копия, без да има подкрепата на  голям лейбъл. Бандата е призната като една от най–влиятелните за фестивалната сцена и култура в Обединеното Кралство и тяхното развитие е тясно свързано с участията им на Glastonbury Festival.

Очаквайте скоро и повече информация за тяхната съпорт група, както и евентуален Български съпорт за концерта им в София!
    • От Bo1
      Търся възможно най - сериозни хора за сформиране на live dnb (предимно drum and bass, но може и други по - електронни лайв стилове и варианти като dubstep) банда с поп насоченост. Изискванията са всички да са  надъхани да свирят/пеят този стил, да го има чувството и този музикален поглед над нещата и най - вече groove-ът да е налице. Вокали - задължително женски. Идеята е да се правят кавъри за старт и после да се премине в авторска музика изцяло, която да запознае българската сцена с live drum and bass.

Аз съм барабанист, търся бас, клавир, вокали - но приемам абсолютно всякакви идеи и инструменти, стига да има желанието и умението да бъдат приложени адекватно и да могат да се използват като цяло в стила на бандата.

Става въпрос за София, контакти - на лично или на фейсбука от профила ми.
    • От Villskap
      Здравейте! Ние сме група Hecktic  и това е първият ни демо запис. Стилът, който свирим, е траш с мелодет елементи.
      Приемаме всякакъв вид критика
      Надявам се да ви хареса!

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.